Compensa Komunikacja - ubezpieczenie komunikacyjne samochodu

Compensa oferuje ubezpieczenia komunikacyjne w szerokim zakresie i różnych wariantach. Na naszą kompleksową ofertę składają się m.in. ubezpieczenia:

   
  • Compensa moto DNA kod
   To unikalny pakiet ubezpieczeń OC i AC, łączący w sobie bardzo atrakcyjny zakres ochrony ubezpieczeniowej pojazdu, wraz z jego zabezpieczeniem na wypadek kradzieży.

   więcej 

  • OC - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
   Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, obejmujące swoim zakres ochrony szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z ruchem tych pojazdów. Oferowane przez nas ubezpieczenie OC może zostać rozszerzone o darmową Zielona Kartę, a za niewielką dopłatą także o pomoc Assistance.

   więcej

  • AC - ubezpieczenie Autocasco NOWA ATRAKCYJNA OFERTA
   Ubezpieczenie to zapewnia finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia, zniszczenia albo utraty ubezpieczonego pojazdu i jego wyposażenia. Szeroki zakres ochrony obejmujący wszelkie ryzyka (formuła „all risk”), możliwość wyboru zakresu ubezpieczenia zależnie od indywidualnych potrzeb, to atuty ubezpieczenia Autocasco oferowanego przez Compensę. Skorzystaj z wygodnego kalkulatora i oblicz wysokość składki dla Twojego samochodu. Nowe atrakcyjne klauzule dodatkowe!

   więcej

  • GAP – ubezpieczenie straty finansowej NOWOŚĆ
   Ubezpieczenie GAP jest doskonałym zabezpieczeniem przed stratami finansowymi powstałymi na skutek utraty wartości pojazdu w czasie.

   więcej

  • Ubezpieczenie szyb 
   Ubezpieczenie to zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb w Twoim pojeździe w przypadku ich uszkodzenia (np. na skutek wandalizmu). Powstałe zdarzenie, objęte tą ochroną ubezpieczeniową nie spowoduje utraty zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia AC w Compensie.

   więcej

  • Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasazerów
   To ubezpieczenie komunikacyjne chroniące Ciebie i osoby znajdujące się z Tobą w pojeździe. Oferta została skonstruowana w taki sposób, byś sam mógł zdecydować o wysokości ubezpieczenia.

   więcej

  • Assistance
   To atrakcyjna propozycja dla osób, które wykupiły w Compensie ubezpieczenia komunikacyjne AC lub OC. Pozwala ona na uzyskanie szybkiej i profesjonalnej pomocy w awaryjnych sytuacjach na drodze.

   więcej

  • Compensa Pomoc 
   To ubezpieczenie Assistance dla osób, które nie zawierają w Compensie umowy ubezpieczenia OC lub AC

   więcej

  • OP - ubezpieczenie ochrony prawnej
   Ubezpieczenie ochrony prawnej pokrywa koszty pomocy prawnej poniesione w celu ochrony Twoich interesów.

   więcej

  • Zielona Karta
   Zielona Karta to Międzynarodowy Certyfikat Ubezpieczeniowy potwierdzający ochronę ubezpieczeniową obejmującą odpowiedzialność cywilną posiadacza lub kierowcy pojazdu mechanicznego za szkody wyrządzone osobom trzecim w ruchu zagranicznym. Zielona Karta wymagana jest w krajach Systemu Zielonej Karty, na terenie których nie działa OC krajowe. W Compensie Zielona Karta jest dodawana bez opłat (na żądanie) do ubezpieczenia OC!

   więcej

 

Lista serwisów partnerskich

Pobierz listę serwisów partnerskich Korzystając z usług naszych serwisów partnerskich masz gwarancję szybkiej, profesjonalnej obsługi oraz samochodu zastępczego na czas naprawy.