Wybierz grupę ubezpieczeń z których zgłaszasz roszczenie:
Wybierz zdarzenie które chcesz zgłosić:
UWAGA! Przesłane dokumenty muszą być uwierzytelnione.
Procedura uwierzytelnienia dokumentów czyli potwierdzenia za zgodność z oryginałem, polega na umieszczeniu na każdej stronie kserokopii dokumentu zapisu o treści za zgodność z oryginałem (lub przystawienie pieczęci o tym samym brzmieniu) oraz opatrzenie kserokopii czytelnym podpisem osoby uwierzytelniającej.
Uwierzytelnienia dokonuje:
W przypadku kserokopii aktów stanu cywilnego (np. odpisu aktu zgonu) uwierzytelnienia mogą dokonać także pracownicy urzędu gminy lub miasta, który wydał dany akt.
W przypadku kserokopii dokumentacji medycznej, w tym kart informacyjnych leczenia szpitalnego i dokumentacji ambulatoryjnej, uwierzytelniania dokonuje uprawniony pracownik placówki medycznej wydającej tę dokumentację.
W przypadku zgonu poza granicami RP, dokumenty dotyczące okoliczności zgonu powinny być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego i potwierdzone przez polską placówkę dyplomatyczną.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń na naszą infolinię: 22 501 61 00
W przypadku kserokopii aktów stanu cywilnego (np. odpisu aktu zgonu) uwierzytelnienia mogą dokonać także pracownicy urzędu gminy lub miasta, który wydał dany akt..
3. Przekaż dokumenty:
Procedura uwierzytelnienia dokumentów czyli potwierdzenia za zgodność z oryginałem, polega na umieszczeniu na każdej stronie kserokopii dokumentu zapisu o treści za zgodność z oryginałem (lub przystawienie pieczęci o tym samym brzmieniu) oraz opatrzenie kserokopii czytelnym podpisem osoby uwierzytelniającej. Uwierzytelnianie dokumentów nie dotyczy kopii dokumentu potwierdzającego tożsamość.
Procedura uwierzytelnienia dokumentów czyli potwierdzenia za zgodność z oryginałem, polega na umieszczeniu na każdej stronie kserokopii dokumentu zapisu o treści za zgodność z oryginałem (lub przystawienie pieczęci o tym samym brzmieniu) oraz opatrzenie kserokopii czytelnym podpisem osoby uwierzytelniającej. Uwierzytelnianie dokumentów nie dotyczy wypisu z dokumentu potwierdzającego tożsamość.
Procedura uwierzytelnienia dokumentów czyli potwierdzenia za zgodność z oryginałem, polega na umieszczeniu na każdej stronie kserokopii dokumentu zapisu o treści za zgodność z oryginałem (lub przystawienie pieczęci o tym samym brzmieniu) oraz opatrzenie kserokopii czytelnym podpisem osoby uwierzytelniającej. Uwierzytelnianie nie dotyczy wypisu z dokumentu potwierdzającego tożsamość.
likwidator Towarzystwa,
Procedura uwierzytelnienia dokumentów czyli potwierdzenia za zgodność z oryginałem, polega na umieszczeniu na każdej stronie kserokopii dokumentu zapisu o treści za zgodność z oryginałem (lub przystawienie pieczęci o tym samym brzmieniu) oraz opatrzenie kserokopii czytelnym podpisem osoby uwierzytelniającej. Uwierzytelnianie dokumentów nie dotyczy wypisu dokumentu potwierdzającego tożsamość.