Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Compensa Dystrybucja zdalnie rozbudowuje sieć sprzedaży

W Compensie Dystrybucji trwa proces rozbudowy sieci sprzedaży. W pierwszym kwartale 2020 do współpracy pozyskano dwa razy więcej osób niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Obecnie, ze względu na stan epidemii, wszystkie rekrutacje odbywają się w pełni zdalnie.

 Dla Compensy Dystrybucji rok 2020 jest czasem szerokiej rozbudowy sieci sprzedaży. Rekrutacje doradców cieszą się dużym zainteresowaniem kandydatów – do końca marca 2020 roku do współpracy pozyskano ponad 100 nowych osób, czyli dwa razy więcej niż w pierwszym kwartale ubiegłego roku. W sytuacji pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wszystkie procesy rekrutacyjne odbywają się zdalnie.

Compensa Dystrybucja realizuje plan rozbudowy sieci sprzedaży o nowych doradców, a także kolejne jednostki terenowe. W sytuacji pandemii spotykamy się z wyzwaniami, do jakich z pewnością należy zdalna rekrutacja, czy proces wdrożenia nowych osób bez konieczności bezpośredniego spotkania. Doświadczenia ostatnich kilku tygodni pokazują, że nie jest to przeszkodą. Jesteśmy także w pełni przygotowani do przeprowadzenia egzaminów zdalnie – mówi Mariola Zdziarska, Prezes Zarządu Compensy Dystrybucji. 

Compensa Dystrybucja wzmocniła proces rekrutacji nowych doradców o współpracę z nowym portalem ogłoszeniowym. Zmieniła szatę graficzną ogłoszeń. Spotkania odbywają się on-line przy użyciu narzędzi dostępnych dla kandydatów. Compensa Dystrybucja przeprowadza także webinary, zdalne szkolenia i udostępnia materiały konieczne do prowadzenia działalności.  

Infolinia 801 120 000