Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Compensa Perłą Polskiej Gospodarki

Z przyjemnością informujemy o przyznaniu firmie Compensa TU S.A. Vienna Insurance tytułu „Perła Polskiej Gospodarki” oraz zajęciu przez spółkę 2. miejsca w XII edycji Rankingu Pereł Polskiej Gospodarki, w kategorii Instytucje Finansowe.

Gala wręczenia nagród odbyła się 7 listopada br. na Zamku Królewskim w Warszawie. Podczas uroczystości, spółkę reprezentował Pan Prezes Ireneusz Arczewski, który w imieniu firmy odebrał to prestiżowe odznaczenie dla Compensy Majątek.

W tegorocznej edycji doceniono również Compensę Życie, przyznając jej certyfikat potwierdzający konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycji lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

Ranking Pereł Polskiej Gospodarki przygotowywany jest przez redakcję anglojęzycznego magazynu ekonomicznego Polish Market przy współpracy merytorycznej Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji Instytutu Ekonometrii Szkoły Głownej Handlowej w Warszawie.

Infolinia 801 120 000