Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Compensa pracodawcą godnym zaufania

W piątej edycji konkursu o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania” w kategorii „Ubezpieczenia” odznaczenie otrzymała firma Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group.

Tytuł pracodawcy godnego zaufania przyznawany jest firmom i instytucjom, które w zakresie polityki pracowniczej, uwzględniając rozwój zawodowy pracowników i ochronę ich praw, sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania. Co roku kapituła nagradza 3 firmy z wybranych sektorów. W tegorocznej edycji, poza branżą ubezpieczeniową, oceniano pracodawców z branży spożywczej oraz usług teleinformatycznych. Obok Compensy nagrodzono firmy: Danone oraz Action SA.

- Cieszymy się, że kapituła doceniła zróżnicowany program korzyści przewidzianych dla pracowników Compensy oraz zaangażowanie firmy w ich rozwój. Jesteśmy dumni, że znaczna część naszej kadry pracowniczej i menadżerskiej pozostaje w strukturach spółki przez wiele lat - komentuje Franz Fuchs, Prezes Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group.

Konkurs o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania” to inicjatywa, zapoczątkowana w 2009 roku przez Krajową Izbę Gospodarczą, Fundację Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” i Impresję Studio Promocji (koordynatora Konkursu), we współpracy z innymi organizacjami pozarządowymi oraz uczelniami.

W ubiegłych latach Compensa uhonorowana została tytułami: „Solidny Pracodawca” przyznawanym za spełnianie najwyższych standardów pod względem m.in.: warunków pracy, warunków socjalnych oraz ścieżki kariery oraz  „Odpowiedzialny Pracodawca” za szczególną dbałość o warunki pracy i rozwój pracowników.

Infolinia 801 120 000