Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Compensa uczy najmłodszych prawidłowych zachowań na drodze w Słupsku

Ponad 250 uczniów z 10 szkół podstawowych wzięło udział w imprezie edukacyjnej zorganizowanej przez Compensę i Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Filharmonii „Sinfonia Baltica” w Słupsku.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 250 dzieci z 10 słupskich szkół podstawowych. Uczestnicy, poprzez zabawę w postaci  dynamicznych gier i konkursów edukacyjnych angażujących dzieci, nauczycieli i zaproszonych gości, zdobywali wiedzę o podstawowych zasadach poruszania się po drogach, sposobach unikania zagrożeń i pozbycia się lęku przed udzielaniem pierwszej pomocy. Wszyscy uczniowie zostali wyposażeni w kamizelki i opaski odblaskowe oraz mini apteczki pierwszej pomocy. Nauczycielom i opiekunom przekazano materiały edukacyjne.

- Poprzez edukację uczniów z klas pierwszych szkół podstawowych, chcemy kształtować pozytywne postawy już od najmłodszych lat. Wierzymy, że wiedzę nabytą podczas naszych imprez, dzieci przynoszą do swoich domów, stając się strażnikami bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym u swoich rodziców – komentuje Karolina Tworzydło, dyrektor Biura Marketingu i PR w Compensie.

W wydarzeniu wzięli udział liczni przedstawiciele władz miasta m.in. Beata Chrzanowska – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Słupsku, funkcjonariusze publiczni, przedstawiciele władz oświatowych, służby mundurowe, dyrektorzy szkół.

Jeszcze w tym roku Compensa i Centrum BRD planują powrót to Słupska celem promocji wiedzy z zakresu pierwszej pomocy.

Infolinia 801 120 000