Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Compensa z nowym produktem dla właścicieli mieszkań i domów

27 kwietnia Compensa wprowadziła do sprzedaży kompleksowe ubezpieczenie dla właścicieli domów i mieszkań. Compensa Mój Dom II to produkt z jednym z najszerszych zakresów ochrony na rynku w formule All Risk tj. od wszystkich ryzyk.

Unikalnym rozwiązaniem proponowanym przez Compensę jest zwrot kosztów utraty mediów – wody, a także – co stanowi nowość na rynku – gazu i prądu. Jeśli po szkodzie, ubezpieczone mieszkanie nie nadaje się do zamieszkiwania przez dłużej niż 3 dni, Compensa zwróci koszty najmu do kwoty 50.000 zł ponad sumę ubezpieczenia wskazaną w polisie przez okres aż 365 dni. Ponadto w ubezpieczeniu nie są stosowane ograniczenia przy wypłacie odszkodowania w postaci limitów odpowiedzialności dla wielu ryzyk jak np. przepięcie, stłuczenie mienia czy szkody spowodowane nagle przez zwierzęta.

Atutem nowego produktu jest również brak konsumpcji sum ubezpieczenia. Dzięki temu w razie powstania szkody, klienci nie muszą martwić się koniecznością doubezpieczenia mienia.

- Naszą przewagę konkurencyjną na pewno stanowi fakt, że domy mieszkalne, budynki gospodarcze oraz budowle traktujemy jak nowe aż do 65 lat. Klienci doceniają także  możliwość ubezpieczenia dzieł sztuki oraz innych cennych przedmiotów o wartości jednostkowej do 15.000 zł w ramach ruchomości domowych – komentuje Andrzej Paduszyński, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Klienta Indywidualnego w Compensie.

Compensa Mój Dom II oferuje rozwiązanie dla miłośników psów i kotów. Właściciele zwierząt domowych mogą wykupić klauzulę Mój Compan, rozszerzając zakres ubezpieczenia o koszty leczenia weterynaryjnego psa lub kota.

Infolinia 801 120 000