Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Compensa zachęca do korzystania z bezpiecznej formy wystawiania polis

Wygoda, oszczędność czasu i papieru, a także bezpieczeństwo – to zalety zawierania umów ubezpieczenia przez Internet w Compensie. Bez konieczności drukowania, składania odręcznych podpisów, nawet bez konieczności wychodzenia z domu, co w czasie pandemii staje się dodatkową zaletą.

Korzystanie z możliwości zawierania polis mobilnych dostępnych w ofercie Compensy daje w obecnych czasach wiele profitów. To przede wszystkim wygoda użytkowania i oszczędność czasu i papieru – nie trzeba drukować dokumentów, składać odręcznych podpisów – wszystko załatwiane jest online. Tak naprawdę, by przeprowadzić klienta przez proces zakupu ubezpieczenia, nie trzeba nawet spotykać się z nim osobiście. Wystarczy rozmowa telefoniczna, podczas której klient dowiaduje się o szczegółach ubezpieczenia – podgląd oferty i jej akceptacja równoznaczna z odręcznym podpisem dokonywane są przez Internet.

Możliwość zawarcia polisy mobilnej ma w założeniu upraszczać proces zawierania umowy ubezpieczenia, ponieważ działania związane z akceptacją oferty i podpisem klienta dokonywane są online. Dzięki temu zarówno doradca, jak i klient oszczędzają czas, a dodatkowo zyskują komfort działania, ponieważ polisę mobilną można zawrzeć praktycznie z każdego miejsca i o każdej porze. Obecnie możliwość ta zyskuje dodatkowe znaczenie – w czasach, gdy ograniczenie kontaktów z ludźmi staje się koniecznością, zakup ubezpieczenia nadal jest możliwy i łatwy do zrealizowania – komentuje Jarosław Szwajgier, Zastępca Prezesa Zarządu Compensa TU Vienna Insurance Group.

W czasie pandemii możliwość zawarcia polisy przez Internet sprawia, że z zakupem ubezpieczenia nie trzeba czekać do momentu aż bezpośrednie kontakty nie będą się wiązały z ryzykiem zakażenia koronawirusem. Warto także pamiętać, że ubezpieczenie zawarte bezpośrednio przez Internet działa na dokładnie takich samych zasadach, co papierowa polisa podpisana podczas spotkania z doradcą. W Compensie polisę mobilną zawrzeć można w obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych, rolnych, podróżnych, NNW oraz przeznaczonych dla sektora MŚP.  

Infolinia 801 120 000