Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Compensa. Żadnych ale. – wiosenna kampania reklamowa Compensy.

W czerwcu Compensa rozpoczęła kampanię reklamową pod hasłem: Compensa. Żadnych ale. Spot emitowany w telewizji i na YouTube, podkreśla ofertę Compensy w zakresie ubezpieczeń majątkowych i na życie.

Hasło Compensa. Żadnych ale. odnosi się do ubezpieczeń oferowanych przez Compensę, a treść spotu zwraca uwagę odbiorców na konieczność porzucenia wymówek i ubezpieczenie siebie i rodziny oraz swojego majątku. Każda z wymówek została przedstawiona w spocie jako rysunkowy AL, postać towarzysząca bohaterom na każdym kroku.

Compensa prowadzi kampanię w TVN,  Polsacie, stacjach tematycznych grupy Polsat i TVP. Emisja spotu w stacjach telewizyjnych rozpoczęła się 5.06.2017 i potrwa do końca miesiąca. Ubiegłoroczna edycja kampanii odbyła się jesienią i została  przeprowadzona w Polsacie i stacjach tematycznych grupy Polsat, a także w radiu.

- Zdecydowaliśmy się na przekaz skierowany do szerokiej grupy odbiorców. Uzupełniając działania w telewizji, nasz spot będziemy chcieli pokazać również w coraz lepiej odbieranym środowisku video online. Dzięki targetowaniu dotrzemy z komunikatem do konkretnie interesującej nas grupy odbiorców, a także osób, które nie oglądają tradycyjnej telewizji – mówi Karolina Tworzydło, Dyrektor Biura Marketingu i PR  z Compensy.

Kreacja graficzna ze spotu wykorzystywana jest również w materiałach sprzedażowych i reklamowych.

Za przygotowanie spotu odpowiada Agencja Reklamowa S4 z Krakowa, która zajęła się również zaplanowaniem i zakupem mediów telewizyjnych i kampanią na YouTube.

Spot reklamowy ubezpieczyciela jest do obejrzenia zarówno na YouTube, jak i na firmowej stronie internetowej:

https://www.youtube.com/watch?v=lChGkn_PnOo

http://www.compensa.pl/tabid/389/Default.aspx

Infolinia 801 120 000