Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Compensa Życie: Gwarancja Ochrona Optima – elastyczne ubezpieczenie na życie dla singli i rodzin

Compensa wprowadziła do sprzedaży multiochronne ubezpieczenie umożliwiające kompleksową ochronę życia i zdrowia członków rodziny w ramach jednej umowy.

Gwarancja Ochrona Optima stanowi idealne rozwiązanie dla osób ceniących elastyczność – w ubezpieczeniu  możliwa jest zmiana zakresu ochrony i dostosowanie go do odpowiedniego etapu życia klienta. W trakcie trwania umowy ubezpieczenia można modyfikować zakres ochrony ubezpieczeniowej, dostosowując go do indywidualnych potrzeb każdej z ubezpieczonych osób np. dodając lub rezygnując z ubezpieczeń dodatkowych. Możliwe jest też dołączenie do ubezpieczenia kolejnych członków rodziny w ramach jednej umowy w trakcie jej trwania lub rezygnacja z obejmowania ochroną wcześniej ubezpieczonych osób np. w przypadku usamodzielnienia się dziecka.

Na uwagę zasługuje również fakt, że produkt dedykowany jest singlom, związkom nieformalnym, rodzinom tradycyjnym oraz łączonym. Wszyscy członkowie rodziny są wpisani na jedną polisę, co znacznie upraszcza opłacanie składki. Kredytobiorcy z kolei mogą skorzystać z wygodnego rozwiązania z malejącą sumą ubezpieczenia.

- Nasz produkt to idealne rozwiązanie dla młodych ludzi wkraczających w dorosłe życie – kupujących mieszkanie czy dom oraz zakładających swoje rodziny. Gwarancja Ochrona Optima idealnie nadaje się do zabezpieczenia kredytu, a gdy przyjdą na świat dzieci, można je również dołączyć do umowy ubezpieczenia już od ukończenia 3 miesiąca życia – komentuje Mariola Zdziarska, pełnomocnik Zarządu Compensy TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group.

W ramach produktu Gwarancja Ochrona Optima możliwe jest dokupienie szeregu ubezpieczeń dodatkowych, zapewniających ochronę ubezpieczeniową, zabezpieczających standard życia na dotychczasowym poziomie członkom rodziny, na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. W przypadku śmierci ubezpieczającego Compensa może przejąć również opłacanie składek regularnych przez maksymalnie 10 lat, co zapewni dalszą ochronę ubezpieczeniową osobom ubezpieczonym, bez ponoszenia przez nich kosztów z tym związanych.

Więcej informacji o produkcie dostępnych jest tu

Infolinia 801 120 000