Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Compensa24 – Portal Klienta w ubezpieczeniach zdrowotnych Compensy

W maju tego roku Compensa wdrożyła platformę dla klientów korzystających z ubezpieczenia zdrowotnego Compensa Multi Zdrowie. Portal Klienta Compensa24 to łatwe umawianie wizyt, możliwość wysyłania wniosków refundacyjnych bez podpisu, a także zebranie w jednym miejscu ważnych dla pacjenta informacji.

Nowy Portal Klienta Compensa24 to szereg ciekawych funkcjonalności, które nie tylko umożliwiają sprawne umówienie wizyty, czy szybkie wysłanie wniosku refundacyjnego bez konieczności podpisu, ale też zbierają w jednym miejscu ważne dla pacjentów informacje na zakresu ich ubezpieczenia, czy historii wizyt.

Compensa24 to aplikacja, dzięki której umówienie wizyty w jednej z niemal 2600 placówek medycznych współpracujących z Compensą stało się szybkie i proste. System na przykład sam weryfikuje, czy w danym pakiecie dostępne są konkretne usługi, dzięki czemu pacjenci nie umawiają się na wizyty, które wykraczają poza ich ubezpieczenie. Ponadto dzięki wyszukiwarce mogą łatwo sprawdzić, czy dana placówka medyczna na pewno wykonuje poszukiwane przez nich świadczenia, czy to badania diagnostyczne, czy wizyty konsultacyjne. Takich usprawnień jest oczywiście więcej – komentuje Dorota Bartkowska, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Zdrowotnych w Compensie.

Inną ciekawą funkcjonalnością Portalu Compensa24 jest możliwość wysłania wniosku refundacyjnego, tylko poprzez wypełnienie formularza dostępnego na koncie pacjenta w aplikacji i dołączenie faktury. Dzięki temu pacjent nie musi już drukować i podpisywać wniosku, co znacznie skraca i usprawnia cały proces ubiegania się o refundację kosztów po skorzystaniu z usługi medycznej w miejscu poza siecią placówek współpracujących z Compensą.

Compensa24 to platforma dostępna w ramach ubezpieczenia Compensa Multi Zdrowie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grupowych.

Infolinia 22 501 61 00