Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

„National Winner” – prestiżowa europejska nagroda dla Compensy

Compensa TU SA Vienna Insurance Group otrzymała nagrodę „National Winner” przyznawaną przez European Business Awards (EBA). Towarzystwo zostało wyróżnione w kategorii The Digital Technology Award.

We wrześniu tego roku Compensa otrzymała nagrodę „National Winner” w kolejnym etapie prestiżowego europejskiego konkursu European Business Awards. Compensa została wyłoniona spośród 197 najlepszych przedsiębiorstw w Polsce, które w lipcu 2019 otrzymały wyróżnienie „Ones to Watch” w pierwszym etapie konkursu EBA. Tytuł „National Winner” otrzymało jedynie 13 firm – każde w swojej kategorii.

Compensa została wyróżniona w kategorii The Digital Technology Award w segmencie największych organizacji. Innowacją, jaka została zgłoszona do konkursu było kompleksowe rozwiązanie wspierające likwidację szkód. Nie bez znaczenia było także podejście Compensy do zrównoważonego rozwoju oraz świadome budowanie kultury innowacyjności.

Tytuł „National Winner” w kategorii The Digital Technology Award to dla nas wielka satysfakcja. Ambicją Compensy jest bowiem nie tylko dostosowanie do zmieniającego się rynku, lecz przede wszystkim wyznaczanie trendów w dziedzinie nowych technologii w ubezpieczeniach. Dodatkowo wielkie znaczenie ma dla nas społeczna odpowiedzialność biznesu. Nagroda „National Winner” pokazuje, że starania Compensy mogą stanowić wyznacznik dla firm, które chciałyby się na nas wzorować – komentuje Artur Borowiński, Prezes Zarządu Compensy.

W całej Europie do konkursu EBA zgłosiło się ponad 120 000 firm spośród których ponad 2700 otrzymało wyróżnienia „Ones to Watch”.

Nagroda „National Winner” to duże osiągnięcie, a Compensa okazała się być wyjątkowym liderem w swojej kategorii. Tytuł ten oznacza, że firma osiągając sukcesy wykazuje się innowacyjnością i etyką, i jest jedną z najlepszych firm w Europie. Życzymy Compensie powodzenia w rundzie finałowej naszego konkursu. – mówi Adrian Tripp, Dyrektor Generalny EBA  

Kolejny, finałowy etap konkursu będzie miał miejsce 3–4 grudnia w Warszawie, gdzie podczas uroczystej gali wyłonieni zostaną europejscy zwycięzcy w swoich kategoriach. 

European Business Awards to jeden z największych i najdłużej działających na świecie konkursów biznesowych, który co roku angażuje setki tysięcy przedsiębiorców, rywalizujących o tytuł wiodących firm w swoich kategoriach.

Infolinia 801 120 000