Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

One To Watch – prestiżowe europejskie wyróżnienie dla Compensy

Compensa TU SA Vienna Insurance Group znalazła się na prestiżowej europejskiej liście „Ones to Watch”, opublikowanej w lipcu 2019 roku przez European Business Awards (EBA). Ogłoszona lista jest zestawieniem najlepszych przedsiębiorstw z 33 europejskich krajów. Compensa została wyróżniona w kategorii „Financial Services”.

Prestiżowe wyróżnienie „Ones to Watch” przyznano Compensie w lipcu tego roku. Towarzystwo znalazło się w zestawieniu najlepszych przedsiębiorstw z 33 krajów europejskich w kategorii „Financial Services”. Certyfikat „Ones to Watch” jest przyznawany za wyjątkowe osiągnięcia w jednej z 18 kategorii biznesowych i odzwierciedla najważniejsze wartości programu w obszarze innowacji, sukcesu i etyki.

Wyróżnienie „Ones to Watch” ma dla nas ogromne znacznie. Wskazuje bowiem na to, że dążenie Compensy do bycia firmą jak najbardziej innowacyjną, etyczną i wychodzącą klientom naprzeciw jest dostrzegane nie tylko w Polsce, ale też w Europie – podkreśla Artur Borowiński, Prezes Zarządu Compensy.

European Business Awards to jeden z największych i najdłużej działających na świecie konkursów biznesowych, który co roku angażuje setki tysięcy przedsiębiorców, rywalizujących o tytuł wiodących firm w swoich kategoriach.

Firmy, którym przyznajemy to prestiżowe wyróżnienie należą do najbardziej dynamicznych i inspirujących w Europie – powiedział Adrian Tripp, Dyrektor Generalny EBA – to właśnie one tworzą nowe miejsca pracy i przyczyniają się do wzrostu dobrobytu na naszym kontynencie. Lista „Ones to Watch” stanowi wzorzec sukcesu dla reszty europejskiej społeczności biznesowej.

W ubiegłym roku w konkursie European Business Awards udział wzięło aż 111 000 firm, z których ok. 2800 pojawiło się na liście „Ones To Watch”. 

Infolinia 801 120 000