Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Ponad 300 pracowników Compensy zaangażowanych w przedświąteczną pomoc

 grudniu pracownicy Compensy zrealizowali dwie akcje charytatywne: kiermasz książek oraz „Akcję Bombka”. Środki ze sprzedaży książek zostały przeznaczone na zakup prezentów mikołajkowych dla dzieci z Domu Dziecka. Z funduszy zebranych dzięki malowaniu bombek, zostaną zorganizowane Święta dla potrzebującej rodziny. Łącznie z obu inicjatyw pozyskano blisko 14 tys zł.

Pracownicy Compensy wyruszyli #napomoc – bo tak nazywała się akcja – już w listopadzie. Wtedy wystartowała giełda dobroczynności, do której zgłoszono wolonatariackie inicjatywy. Pracownicy zdecydowali, że przede wszystkim chcą spełnić mikołajkowe marzenia dzieci z Domu Dziecka nr 4 w Warszawie. Grant przeznaczony na realizację pomysłu został wsparty funduszami pozyskanymi z kiermaszu książek..

6 grudnia „elfy” z Compensy przekazały dzieciom prezenty, a już następnego dnia przystąpiły do „malowania Świąt pomocą”. Podczas akcji, pracownicy zakupili ponad 300 bombek-cegiełek, które wspólnie malowali w świątecznej atmosferze. Zebraną kwotę, zarząd zdecydował się potroić. Dzięki temu samotna matka z piątką dzieci  – którą firma i pracownicy wspierają za pośrednictwem stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce – nie tylko przeżyje prawdziwe rodzinne Święta z wigilijnymi potrawami, choinką i prezentami, ale również uzyska dodatkowe fundusze zapewniające kilkumiesięczną terapię chorej na mukowiscydozę córki.

 

Infolinia 801 120 000