Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Ruszyła kampania świąteczna Compensy – NIEzwykłe Święta

16 grudnia rozpoczęła się kampania Compensy, której myślą przewodnią jest stworzenie wyjątkowej świątecznej atmosfery w roku, w którym wszystko jest trochę na przekór. Kampania realizowana jest wielokanałowo poprzez Facebook, Instagram, Google oraz YouTube. W jej ramach Compensa proponuje odbiorcom spot video, konkurs, a także clipy ASMR.

Kończący się rok 2020 zdominowany został przez pandemię, która wpłynie także na to, jak spędzimy Święta Bożego Narodzenia. W swoim spocie kampanijnym Compensa podpowiada jak sprawić, by Święta były bezpieczne i, mimo swojej inności, piękne. Sposób na to wbrew pozorom jest prosty – wystarczy trochę odpuścić i postawić na to, co ważne. Ten rok był stresujący może więc zamiast angażować się w przedświąteczną gonitwę spróbować trochę odpocząć? A skoro nie możemy spotkać się w większym gronie, prezenty wysłać kurierem i wspólnie odpakować na spotkaniu online? Nie musi być perfekcyjnie. Niech NIEzwykłe Święta będą pełne pięknych wartych zapamiętania momentów.

W tym roku okazywaliśmy sobie wsparcie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Byliśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i za drugiego człowieka. Liczyła się bliskość okazana na odległość. Odbiorcom naszej kampanii chcemy podarować trochę ciepłych chwil, zatrzymania i refleksji, zanurzonych w magicznej świątecznej atmosferze – mówi Karolina Tworzydło, Dyrektor Biura Marketingu, CRM i PR w Compensa TU SA Vienna Insurance Group.

Obok pełnego ciepłych emocji clipu świątecznego, Compensa zorganizowała konkurs
z atrakcyjnymi nagrodami (laptop, vouchery Empik). Zadanie-wyzwanie oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na dedykowanym kampanii landing page’u https://niezwykleswieta.pl. Chcąc podarować odbiorcom odrobinę spokoju, Compensa stworzyła również clipy ASMR (autonomous sensory meridian response), czyli uspokajające
i kojące dźwięki kojarzące się ze świąteczną, zimową atmosferą (np. dźwięk palącego się
w kominku drewna czy skrzypiącego pod nogami śniegu). Wszystko w świątecznym klimacie, z życzeniami wielu wyjątkowych momentów.

Infolinia 22 501 61 00