Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Tomasz Borowski dołącza do zarządu Skandii Życie TU S.A.

Rada nadzorcza Skandii zadecydowała o rozszerzeniu składu zarządu i powołaniu z dniem 01.05.2016 Tomasza Borowskiego na funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za obszar administracji polis, administracji biura, IT oraz controling.

Tomasz Borowski jest związany z Vienna Insurance Group od 2008r. Od 2012r. kieruje Biurem Zarządu VIG Polska i Compensy, jednocześnie pełniąc funkcję rzecznika prasowego. Od 2013 roku zasiada również w zarządzie Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. oraz Capitol Sp. z o.o., gdzie odpowiada za pion finansowy.
                       

Skład zarządu Skandia Życie od dnia 1 maja 2016r.:

Paweł Ziemba – Prezes Zarządu,

Witold Czechowski – Członek Zarządu,

Tomasz Borowski – Członek Zarządu.

***

Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach. Jest to koncern o długiej tradycji, posiadający mocne marki i przykładający dużą wagę do bliskości z klientem. VIG opiera swoją działalność na fundamencie190-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeń. Vienna Insurance Group z ok. 23 tysiącami pracowników jest bezsprzecznym liderem na kluczowych rynkach koncernu i dzięki temu posiada doskonałą pozycję rynkową umożliwiającą wykorzystanie długofalowych szans wzrostu w regionie zamieszkiwanym przez 180 mln ludzi. Notowana na giełdzie Vienna Insurance Group jest firmą o najwyższym ratingu z wszystkich spółek głównego indeksu ATX giełdy wiedeńskiej; akcje VIG notowane są także na giełdzie w Pradze.

Infolinia 801 120 000