Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Biuro prasowe

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami ze spółek Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, a także z Grupy w VIG w Polsce i Europie.

wróć

Ubezpieczenia OC i AC w reklamie Compensa

Firma ubezpieczeniowa Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group rozpoczyna kampanię reklamową, w której promuje ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC w kontekście nowego standardu likwidacji szkód.

 

Przygotowany na użytek kampanii spot TV podkreśla przyjazne dla kierowców rozwiązania oferowane przez Compensa – do skutecznej likwidacji szkody wystarczy zaledwie jedno spotkanie z rzeczoznawcą, który na miejscu dokonuje jej wyceny, a wypłata odszkodowania zajmuje tylko kilka dni.

 

Celem naszej nowej kampanii reklamowej jest szerokie zaprezentowanie nowego standardu Compensa w likwidacji szkód. Dobrze wiemy, że każda stłuczka jest stresem dla kierowcy, chcemy jednak aby nasi klienci czuli się komfortowo, wiedząc, że nawet jeśli pojawi się konieczność likwidacji szkody, to wspólnie z Compensa załatwią to szybko, sprawnie i z zachowaniem minimum formalności – tak nową kampanię firmy ubezpieczeniowej komentuje Karolina Szczepaniak – dyrektor biura marketingu i PR.  

 

Kampania telewizyjna Compensa ruszyła 7 kwietnia, a spoty ubezpieczyciela pojawią się w Polsacie oraz na kanałach tematycznych Grupy Polsat. Kampania odbywa się w ramach zaplanowanych przez firmę aktywności związanych z 25-leciem Compensa na polskim rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym spotem:

www.compensa.pl/portals/0/compensa_spot.wmv 

Infolinia 801 120 000