• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

      W czym możemy pomóc?

      Twoje dane

      Zgody i oświadczenie

      wróć


      Compensa architektem innowacji

      • Ubezpieczyciel otrzymał nagrodę w konkursie „Architekci Innowacji” Pulsu Biznesu w kategorii „Budowanie kultury innowacji”.
      • Wyróżnienie przyznano w uznaniu za realizowany przez Compensę program „IdeaBox” promujący innowacyjność wśród pracowników firmy.

      Celem programu IdeaBox jest umożliwienie pracownikom zgłaszającym innowacyjne pomysły, pozyskanie wiedzy i zasobów w celu dopracowania i przetestowania swoich rozwiązań, a po osiągnięciu satysfakcjonujących rezultatów, szybkiego wdrożenia ich w organizacji. W ciągu dwóch lat swoje inicjatywy zgłosiło blisko 50 osób.

      – Swoje pomysły na innowacje mogą zgłaszać wszyscy pracownicy firmy niezależnie od pełnionej funkcji. Uczestnicy programu biorą udział w szeregu szkoleń, budują wewnętrzny startup, w ramach którego testują swoje rozwiązania, a wyniki prezentują przed Zarządem. Zwycięzcy programu otrzymują gratyfikację pieniężną i budżet na wdrożenie projektu. Cieszy mnie, że nasz wewnętrzy program został doceniony w konkursie Pulsu Biznesu – komentuje Agnieszka Licznerska, dyrektor Biura Innowacji i Zarządzania Projektami w Compensie.

      Compensa jest jedynym towarzystwem ubezpieczeniowym nagrodzonym w konkursie. Konkurs „Architekci Innowacji” ma na celu wyróżnienie firm i instytucji, które na pierwszym miejscu stawiają na innowacyjne rozwiązania, wkraczają na nowe rynki, nie boją się być prekursorem i wyznaczać trendy. W ramach konkursu wyróżniono 3 kategorie: „Wschodzące technologie”, „Wdrożenia innowacji” oraz „Budowanie kultury innowacji”. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono około 140 projektów z różnych branż, spośród których nagrodzono 9 firm.

      Contrast icon
      Font size icon
      • Font size defualt
      • Font size large
      • Font size extra large