• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     Compensa MULTI Zdrowie

     Bezgotówkowy dostęp do świadczeń medycznych w placówkach współpracujących z Compensą. Zwrot poniesionych kosztów za świadczenia zrealizowane w innej, dowolnie wybranej przez Ciebie placówce.

     • Prywatna opieka medyczna – bezgotówkowy dostęp do sieci ponad 2 500 Rekomendowanych Placówek Medycznych na terenie całej Polski.
     • Krótki czas oczekiwania na wizytę: internista i pediatra (1 dzień roboczy), specjalista (do 5 dni roboczych).
     • Telemedycyna, czyli możliwość odbycia e-wizyty z pediatrą, internistą (w ciągu 2 godzin), ze specjalistą (w ciągu 3 dni).
     • Ubezpieczenie zdrowotne z Assistance medycznym.
     • Lekarze wszystkich specjalizacji (także dziecięcych) – wizyty bez limitów i bez skierowań.
     • Badania diagnostyczne i laboratoryjne – ubezpieczenie zdrowotne z pełnym zakresem badań.
     • Ubezpieczenie zdrowotne w dwóch wariantach do wyboru: MULTI i MEDMULTI.

     Ubezpieczenie zdrowotne Compensa MULTI Zdrowie

     Masz ubezpieczenie zdrowotne i chcesz umówić konsultację lekarską?
     Znajdź placówkę medyczną w Twojej okolicy. Skorzystaj z możliwości umówienia wizyty w placówce lub wybierz opcję e-wizyty.

     Ubezpieczenie zdrowotne Compensa MULTI Zdrowie − dowiedz się więcej

     Co obejmuje ubezpieczenie zdrowotne prywatne – Compensa MULTI Zdrowie?

     Ubezpieczenie zdrowotne Compensa MULTI Zdrowie pozwala na korzystanie z prywatnej opieki zdrowotnej bez dodatkowych kosztów. Obejmuje organizację i pokrycie kosztów świadczeń medycznych. Są to m.in.:

     • nielimitowane wizyty u lekarzy i wizyty domowe,
     • badania diagnostyczne,
     • badania profilaktyczne, np. badania krwi,
     • ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne okulistyczne, otolaryngologiczne, urologiczne i alergologiczne,
     • zabiegi pielęgniarskie,
     • szczepienia na grypę i szczepienia WZW typu A i B.

     Zakres świadczeń różni się w zależności od wybranego spośród dwóch pakietów: MULTI i MEDMULTI. Pierwszy z nich zawiera dodatkowo opiekę ginekologiczną wraz z prowadzeniem ciąży. Ważnym elementem pakietu MULTI jest konsultacja z ginekologiem bez skierowania.

     Co ważne, ubezpieczenie zdrowotne prywatne to także telemedycyna, która obejmuje m.in.:

     • telekonsultacje medyczne,
     • wystawianie e-recept,
     • wystawienie e-skierowań,
     • wystawienie e-zwolnień.

     Konsultacja z lekarzem online pozwala zaoszczędzić czas, bo na zdalną poradę lekarza internisty nie czeka się dłużej niż 2 godziny. W przypadku lekarza specjalisty – nie dłużej niż 3 dni.

     Prywatne ubezpieczenie zdrowotne zapewnia także bliski termin tradycyjnych wizyt lekarskich (do 5 dni roboczych). Dodatkowo pomoc lekarza specjalisty przysługuje bez względu na to, czy chory ma skierowanie na konsultację z lekarzem specjalistą. To duże ułatwienie i możliwość uzyskania szybkiego terminu wizyty u specjalisty bez konieczności umawiania konsultacji z lekarzem rodzinnym. Oszczędzamy więc na czasie, który w przypadku problemów zdrowotnych i konieczności szybkiej konsultacji jest szczególnie cenny. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne w Compensie to również Assistance medyczny. Usługa, która jest na wagę… zdrowia po nieszczęśliwym wypadku czy w razie poważnego zachorowania.

     Warto podkreślić, że ze wszystkich świadczeń można korzystać na terenie całej Polski. Ubezpieczenie zdrowotne Compensa MULTI Zdrowie daje takie możliwości w:

     • rekomendowanych Placówkach Medycznych (bezgotówkowo),
     • innej placówce medycznej (zwracamy poniesione koszty, pod warunkiem, że wizyta była wcześniej zgłoszona na infolinii Compensy).

     Wizyta w placówce spoza sieci Compensy

     Aby skorzystać z placówki spoza sieci, należy jedynie przed wizytą zadzwonić na infolinię Compensy i o tym poinformować. Konsultant szybko zweryfikuje czy usługa jest w pakiecie. W przypadku pomyślnej weryfikacji, zatwierdzi możliwość wykonania usługi w innej placówce oraz zwrotu kosztów na zasadach refundacji.

     Jakie korzyści daje Assistance medyczny?

     Assistance medyczny gwarantuje pomoc w sytuacji nagłego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku czy śmierci członka rodziny.

     W ramach assistance medycznego Compensa wciela się w rolę „asystenta”, organizuje oraz opłaca w przypadku nieszczęśliwego wypadku i nagłego zachorowania m.in.:

     • opiekę domową po leczeniu szpitalnym (organizacja niezbędnych porządków, refundacja dostaw zakupów i leków, podlewanie kwiatów itp.),
     • transport do placówki medycznej, pomiędzy placówkami i z powrotem do miejsca wskazanego przez Ubezpieczonego,
     • zakwaterowanie na czas rekonwalescencji,
     • dostarczenie lekarstw.

     Po nieszczęśliwym wypadku w ramach assistance można skorzystać ze świadczeń związanych z:

     • rehabilitacją (3 wizyty w roku ubezpieczeniowym), o którym więcej informacji znajduje się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia,
     • sprzętem rehabilitacyjnym.

     Pomoc psychologa i usługa polegająca na przekazywaniu pilnych informacji to z kolei nasze wsparcie w sytuacji śmierci osoby bliskiej.

     Ubezpieczenie zdrowotne Compensa MULTI Zdrowie – jakie są możliwości rozszerzenia ochrony?

     Ubezpieczenie zdrowotne Compensa MULTI Zdrowie może zostać rozszerzone o produkty dodatkowe. W ten sposób na wyciągnięcie ręki jest prywatna opieka medyczna dostosowana do Twoich potrzeb. Należą do nich:

     • Zasiłek szpitalny, który jest zabezpieczeniem finansowym na czas pobytu w szpitalu. Jeśli z uzasadnionych powodów trafisz do szpitala, wypłacimy Ci od 50 do 200 zł za każdy dzień pobytu.
     • Świadczenie operacyjne zapewniające wypłatę świadczenia po zabiegu operacyjnym, który nastąpił w związku z nieszczęśliwym wypadkiem lub chorobą.
     • Rehabilitacja z dojazdem do domu. W ramach rehabilitacji Ubezpieczonemu przysługują wizyty fizykoterapeuty w miejscu jego pobytu (rehabilitacja w domu pacjenta) oraz wizyty w poradni rehabilitacyjnej.

     Jak zarezerwować wizytę w placówcę? E-wizyta w ramach telekonsultacji z lekarzem czy wizyta stacjonarna?

     W celu umówienia wizyty lub badania skontaktuj się z infolinią medyczną: 22 501 35 15 lub skorzystaj z formularza na stronie compensa24.pl

     Możesz też skontaktować się bezpośrednio z wybraną placówką medyczną. Zarezerwuj wizytę na: https://compensa.telemedi.co/pl/login

     Jak dbać o zdrowie?

     To pytanie, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto chce cieszyć się pełnią sił i zdrowia. Dieta, sen oraz aktywność fizyczna to podstawa. Dbałość o zdrowie fizyczne powinno jednak iść w parze z troską o psychikę, a aktywność fizyczna powinna dawać satysfakcję i radość. Dlatego nie warto decydować się na zbyt restrykcyjną dietę albo aktywność sportową, która nie sprawia żadnej przyjemności.

     Jednym ze sposobów na wprowadzenie zdrowego trybu życia jest dieta 80/20. Zakłada ona, że w 80% spożywamy pokarmy zbilansowane, a w 20% te mniej zdrowe. Podobnie w przypadku sportu – warto znaleźć taką aktywność, która nie będzie uciążliwa. W przeciwnym razie na pewno szybko porzucimy zdrowe nawyki. W ten sposób obniżymy też ryzyko zachorowania na zaburzenia odżywiania. Trzeba również pamiętać o suplementach – witaminie D w sezonie jesienno-zimowym oraz witaminie B12, jeśli wykluczamy spożywanie mięsa.

     Badania profilaktyczne i diagnostyczne – jakie badania znajdują się w zakresie Compensa MULTI Zdrowie?

     Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Compensa Multi Zdrowie w pakietach zawiera badania diagnostyczne i badania laboratoryjne. Należą do nich m.in.:

     • badania krwi (morfologia, żelazo, glukoza, bilirubina całkowita i inne),
     • badania moczu,
     • posiew w kierunku bakterii tlenowych,
     • badania hormonalne,
     • badania immunologiczne,
     • EKG,
     • RTG i USG.

     Pełny spis przysługujących badań znajduje się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Wszystkie są nielimitowane i wykonywane na podstawie skierowania lekarza.

     Compensa MULTI Zdrowie − poznaj zakres świadczeń

     Compensa MULTI Zdrowie to 2 warianty ubezpieczenia zapewniające ekspresowy dostęp do konsultacji lekarskich i wielu innych świadczeń medycznych.

     polecany

     Wariant MULTI

     Wariant MEDMULTI

     Konsultacje lekarskie: internista, lekarz rodzinny, pediatra

     Bez skierowania i niezależnie od stopnia naukowego lekarza.

     Konsultacje lekarskie: lekarze pozostałych specjalności z wyłączeniem stomatologii, psychiatrii i chirurgii plastycznej.

     Bez skierowania i niezależnie od stopnia naukowego lekarza. Wszystkie specjalizacje dla dorosłych są dostępne w ramach specjalizacji dziecięcych.

     tak (z ginekologiem)

     tak (bez ginekologa)

     Opieka ginekologiczna i prowadzenie ciąży

     m.in.: nielimitowane konsultacje ginekologa bez skierowania, cytologia, mammografia, USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne, USG ginekologiczne (ocena ciąży), USG transwaginalne, prolaktyna/laktotropina (PRL), kwas foliowy, przeciwciała p/Toxoplasma gondii w klasach IgM i IgG, test ciążowy, wymaz i posiew z kanału szyjki z macicy i z pochwy, antybiogram

     Nielimitowane wizyty domowe lekarza internisty, pediatry oraz lekarza medycyny rodzinnej

     Ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne, okulistyczne, otolaryngologiczne, urologiczne, alergologiczne

     Szczepienia: przeciw grypie 1 raz w roku ubezpieczeniowym, przeciw WZW A i B

     Podanie antytoksyny przeciwwężowej

     Zabiegi pielęgniarskie wykonywane w placówce medycznej

     Ambulatoryjne zabiegi pielęgniarskie wykonywane w placówce medycznej przez personel pielęgniarski na podstawie skierowania od lekarza

     Badania diagnostyczne – nielimitowane, na podstawie skierowania od lekarza

     wykaz badań szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWU

     Specjalistyczne badania diagnostyki laboratoryjnej, w tym m.in.: hematologiczne, biochemiczne, koagulologiczne, hormonalne, serologiczne, bakteriologiczne, mykologiczne, histopatologiczne, markery nowotworowe, badania moczu i kału

     Specjalistyczne badania diagnostyki obrazowej, w tym m.in.: RTG, USG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, endoskopia, scyntygrafia tarczycy

     Specjalistyczne badania czynnościowe w tym m.in.:  EKG, urografia, densytometria, EEG, EMG

     Rehabilitacja

     opcja dodatkowa

     opcja dodatkowa

     Assistance medyczny

     Telemedycyna

     Inne ubezpieczenia zdrowotne i ubezpieczenia na życie

     Zdrowie

     Zdrowie

     Compensa Zdrowie

     Prywatne ubezpieczenie zdrowotne z dostępem do oferty ponad 1 500 placówek medycznych w ramach LUX MED. Korzyści:

     • 3 warianty ubezpieczenia zdrowotnego do wyboru z różnym zakresem ochrony
     • wizyta w placówce lub konsultacja online z lekarzem – dwie opcje kontaktu
     • prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia ochroną całej rodziny w ramach pakietu ochrony
     • dostęp do Portalu Klienta i E-karty Pacjenta z listą wizyt, wynikami badań, skierowaniami.
     ubezpieczenie na życie z UFK

     Życie

     Compensa Maxima

     Ubezpieczenie na życie i dożycie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Korzyści:

     • 3 funkcje ubezpieczenia: ochronna, inwestycyjna i budująca kapitał na przyszłość
     • dostęp do szerokiej oferty ubezpieczeń dodatkowych, m.in. do leczenia za granicą i eksperckiej opinii medycznej.
     • możliwość rozszerzenie zakresu ubezpieczenia przy wyborze spośród 17 ubezpieczeń dodatkowych
     • finansowe wsparcie w przypadku niezdolności do pracy po nieszczęśliwym wypadku czy w sytuacji leczenia choroby nowotworowej.
     Renta

     Życie

     Gwarancja Renta

     Indywidualne ubezpieczenie na życie z gwarantowaną dożywotnią rentą. Korzyści:

     • wsparcie finansowe w przypadku przejścia na emeryturę czy zakończenia aktywności na rynku pracy
     • w przypadku śmierci przed zakończeniem okresu ubezpieczenia, świadczenie otrzymają wskazani na polisie uposażeni (uposażony)
     • zakres ochrony można rozszerzyć m.in. o śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, także komunikacyjnego, czy ryzyka związane z niezdolnością do pracy, czy pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large