• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     Assistance

     Assistance

     Assistance pojazdu to usługa, która polega na zorganizowaniu natychmiastowej i profesjonalnej pomocy w przypadku pojawienia się nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń związanych z posiadaniem i użytkowaniem pojazdu.

     • Ubezpieczenie Assistance pojazdu może zostać zawarte razem z OC lub AC w Compensie.
     • Profesjonalna pomoc świadczona przez własną sieć VIG Assistance.
     • VIG Assistance współpracuje z 350 firmami holowniczymi i posiada ponad 1 500 pojazdów pomocy drogowej.
     • Ochrona w Polsce i za granicą.
     • Dwa warianty do wyboru (Baza i Rozszerzony).
     • Assistance w wariancie Baza otrzymasz gratis do ubezpieczenia AC.

     Wezwij pomoc Assistance

     Posiadasz ubezpieczenie Assistance w Compensie? Potrzebujesz pomocy? Pomoc Assistance jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami.

     Wariant Assistance Baza czy Rozszerzony? Wybór należy do Ciebie. Sprawdź, czym się różnią oba warianty i wybierz najlepszą dla siebie opcję.

     Ubezpieczenie Assistance – wybierz najlepszy wariant

     Świadczenia Assistance

     Wariant Baza

     Polecane

     Wariant Rozszerzony

     naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia

     holowanie pojazdu

     do najbliższego zakładu naprawczego

     wg wyboru Klienta nawet do 1 500 km **

     dostarczenie paliwa

     specjalistyczna pomoc na autostradzie

     pojazd zastępczy

     wg wyboru Klienta do 21 dni**

     wymiana koła lub naprawa ogumienia

     Night Driver

     * tabela zawiera wybrane świadczenia Assistance (pełny zakres świadczeń dostępny jest w OWU)

     ** Dostępność limitów zależy od wieku i rodzaju pojazdu

     Dowiedz się więcej o Assistance

     Jaki jest zakres ubezpieczenia Assistance pojazdu?

     Zakres ubezpieczenia Assistance obejmuje zorganizowanie pomocy w przypadku pojawienia się następujących zdarzeń związanych z pojazdem:

     • wypadku,
     • awarii,
     • kradzieży.

     Ubezpieczenie assistance może zostać zawarte w 2 wariantach: Baza i Rozszerzony.

     Assistance w wariancie Baza otrzymujesz gratis do ubezpieczenia AC samochodów osobowych.

     Assistance – co obejmuje? Jak działa Assistance pojazdu?

     Kolizja drogowa, wypadek lub awaria pojazdu, która wymusza holowanie. To tylko kilka przykładów zdarzeń, które mogą się nam przytrafić na drogach w Polsce czy za granicą. Ubezpieczenie Assistance w Compensie działa także w przypadku utraty pojazdu np. w wyniku kradzieży.

     Posiadając takie ubezpieczenie jako uzupełnienie OC i AC, możesz wezwać pomoc w przypadku wypadku, awarii pojazdu lub innej sytuacji, będącej w zakresie Twojego ubezpieczenia Assistance komunikacyjnego.

     Zdarzył Ci się wypadek? Awaria? Ktoś ukradł Twój samochód? Skorzystaj z pomocy i skontaktuj się z nami pod numerem: 22 639 20 11

      

     Assistance w podróży – jaki jest zakres terytorialny ochrony w ramach Assistance?

     Autostrada w Polsce, droga szybkiego ruchu, droga krajowa, droga wojewódzka, powiatowa czy gminna to nie jedyne obszary, na których możesz liczyć na pomoc w ramach Assistance. Ubezpieczenie działa również poza granicami polski. Assistance za granicą to podstawa bezpiecznego wyjazdu.

     Pomocą Assistance objęte są zdarzenia powstałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, państw należących do Unii Europejskiej oraz innych krajów, którymi są: Albania, Andora, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Islandia, Lichtenstein, Macedonia Północna, Mołdawia, Monako, Norwegia, Rosja (część europejska), San Marino, Serbia, Szwajcaria, Turcja (część europejska), Ukraina, Watykan i Wielka Brytania.

     Ubezpieczenie Assistance na wyjazd? Sprawdź, czy kraj do którego się wybierasz znajduje się na tej liście.

     Własna sieć VIG Assistance – jakie są korzyści?

     VIG Assistance ma podpisane umowy z 350 firmami holowniczymi i posiada ponad 1 500 pojazdów pomocy drogowej. Dzięki takiej infrastrukturze możemy szybko i efektywnie udzielić Ci pomocy w sytuacji wypadku, awarii czy utraty pojazdu.

     Dodatkowo mamy podpisane umowy z firmami świadczącymi usługi najmu pojazdów zastępczych, co sprawia, że proces organizacji pojazdów zastępczych przebiega bardzo sprawnie.

     Pojazd zastępczy – co daje Assistance?

     Świadczenie polega na organizacji i pokryciu kosztów wynajmu oraz podstawienia i odstawienia pojazdu zastępczego na czas naprawy pojazdu. Taka opcja przysługuje nie dłużej niż przez liczbę dni wskazanych w polisie – bez kosztów paliwa, ubezpieczenia, opłat za autostrady, promy, mandatów karnych, kaucji, opłat nałożonych przez podmiot świadczący usługi wynajmu z tytułu niezgodnego z umową miejsca zwrotu pojazdu bądź jego stanu w momencie zwrotu lub innych kosztów związanych z eksploatacją pojazdu.

     Pojazd wynajmowany jest na warunkach określonych przez wypożyczalnię pojazdów, w szczególności po zapewnieniu przez Ubezpieczonego wymaganego zabezpieczenia np. kaucji.

     W ramach świadczenia jako pojazd zastępczy przysługuje samochód osobowy o klasie porównywalnej z klasą samochodu wskazanego na polisie, o maksymalnej pojemności silnika 2000 cm3.

     Więcej szczegółów w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Compensa Komunikacja.

     Usługa dostarczenia paliwa – na czym polega i kiedy przysługuje?

     Świadczenie polega na organizacji i pokryciu kosztów dostarczenia paliwa w ilości niezbędnej do dojechania pojazdem do najbliższej czynnej stacji paliw. Usługa nie obejmuje kosztów paliwa.

     Świadczenie przysługuje w przypadku wystąpienia zdarzenia polegającego na braku paliwa, co uniemożliwia kontynuację podróży. Jeżeli dostarczenie paliwa nie jest możliwe, Compensa zorganizuje i pokryje koszty holowania pojazdu do najbliższej czynnej stacji paliw (w zależności od określonego limitu w ramach świadczenia: Holowanie pojazdu).

     Usługa dostarczenia paliwa dostępna jest w Wariancie Rozszerzonym Assistance.

     Na czym polega usługa Night Driver w ramach Wariantu Rozszerzonego Assistance?

     Usługa Night Driver polega na zorganizowaniu kierowcy, który:

     • odprowadzi Twój pojazd (wskazany w polisie) do podanego przez Ciebie miejsca
     • odwiezie Cię do podanego miejsca bez pokrycia kosztów takiej usługi.

     Takie świadczenie przysługuje jeden raz w okresie ubezpieczenia (czyli raz w roku).

     Jak sprawdzić czy mam Assistance pojazdu?

     Sprawdzenie, czy dane auto posiada ubezpieczenie Assistance jest możliwe poprzez stronę Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG). Po wejściu na stronę, wystarczy wpisać numer VIN, numer rejestracyjny pojazdu oraz przekazać informacje o zdarzeniu (kolizji czy wypadku). System UFG pokaże nam wtedy status danego pojazdu, np. czy auto ma aktualne ubezpieczenie OC, jaki jest numer polisy i w którym towarzystwie ubezpieczeniowym została zawarta. W ten sposób można pozyskać informacje o tym, czy ubezpieczenie Assistance pojazdu znajduje się na polisie komunikacyjnej.

     Assistance – co to?

     Usługa Assistance to dowolne ubezpieczenie komunikacyjne. Usługa umożliwia organizację szybkiej i efektywnej pomocy w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach związanych z posiadaniem i korzystaniem z pojazdu mechanicznego. Assistance pojazdu obejmuje informacyjną, serwisową i medyczną pomoc, a dokładny zakres tego ubezpieczenia różni się w zależności od konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego.

     W Compensie możesz skorzystać z dwóch wariantów Assistance pojazdu: Baza i Rozszerzony. Ochroną jesteś objęty w Polsce i za granicą przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z dokładnym zakresem Assistance możesz zapoznać się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia dostępnych w plikach „Do pobrania”.

     Ile kosztuje Assistance? Ile kosztuje holowanie samochodu na lawecie

     Koszt Assistance pojazdu zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest wybór wariantu: Baza lub Rozszerzony, który wpływa na zakres usług dostępnych w ramach pomocy Assistance. W tabelce powyżej możesz porównać zakres obu wariantów i doczytać więcej w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Pozyskanie tych informacji pomoże Ci wybrać zakres dostosowany do Twoich potrzeb.

     Wariant Baza dodawany jest bezkosztowo do AC. W wariancie Rozszerzonym zyskujesz pomoc na miejscu zdarzenia poprzez naprawę,  usługę dostarczenia paliwa, ewentualną wymianę koła, pomoc specjalistyczną, czy usługę Night Driver. Dodatkowo otrzymujesz możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego oraz opcji, jaką jest holowanie pojazdu na lawecie. Oba świadczenia są uzależnione m.in. od wieku i rodzaju pojazdu. Warto zestawić zakres pomocy z wysokością składki i na tej podstawie podjąć decyzję. Inną opcją dostępną na rynku jest Assistance krótkoterminowe, przydatne np. w czasie czasowego pobytu w innym kraju (Assistance w podróży). Biorąc taką opcję pod uwagę należy dokładnie przyjrzeć się zakresowi ochrony oraz temu, na jaki czas zakupujemy takie ubezpieczenie. Usługi takie zawieraną są zazwyczaj na okres 7, 15 lub 30 dni.

      

      

     Sprawdź, o co jeszcze możesz rozszerzyć swoje OC i/lub AC?

     NNW

     NNW

     NNW

     Uzupełnienie ubezpieczenia pojazdu: OC, AC, Assistance. NNW to ochrona zdrowia i życia kierowcy oraz pasażerów. Korzyści:

     • możliwość powiększenia wysokości sumy ubezpieczenia na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku
     • ochrona w kraju i poza granicami Polski
     • opcja rozszerzenia NNW o ubezpieczenie: Powrót do zdrowia.
     Ochrona prawna

     Inne

     Ochrona prawna

     Pomoc w rozwiązaniu kwestii prawnych m.in. poprzez nielimitowane porady telefoniczne. Korzyści:

     • pomoc w sporządzeniu opinii prawnych na piśmie
     • dostęp do wzorów najważniejszych dokumentów prawnych
     • 2 warianty ubezpieczenia ochrony prawnej do wyboru
     • ubezpieczenie auta w ramach ochrony prawnej z Sumą Ubezpieczenia nawet do 30 000 zł.
     Ubezpieczenie zniżki

     Inne

     Ochrona zniżki

     Gwarancja utrzymania przysługujących zniżek za bezszkodowy przebieg umowy (ubezpieczenie samochodu lub innego pojazdu). Korzyści:

     • po pierwszej szkodzie nie tracisz zniżki na ubezpieczenie samochodu (pojazdu)
     • szkody z OC i AC traktowane są oddzielnie (jedna szkoda nie wpływa na drugą)
     • rekomendowane dla osób udostępniających pojazd innym.
     Ubezpieczenie szyb

     Inne

     Ubezpieczenie szyb

     Ubezpieczenie samochodu (pojazdu), które umożliwia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyby. Korzyści:

     • ochrona wszystkich szyb (przód, tył, boczne)
     • rozliczanie szkód w formie bezgotówkowej
     • gwarancja na wymienione lub naprawione szyby
     • Suma Ubezpieczenia 3 000 zł w okresie trwania umowy (ubezpieczenie samochodu).
     Ubezpieczenie opon

     Inne

     Ubezpieczenie opon

     Pomoc Assistance w przypadku uszkodzenia kół w Polsce i za granicą. Korzyści:

     • pomoc w przypadku uszkodzenia opon, kół, dętek
     • opcja holowania do najbliższego warsztatu
     • ochrona opon na terenie Polski i w Europie.
     Ubezpieczenie sprzętu sportowego

     Inne

     Ubezpieczenie sprzętu sportowego

     Ochrona sprzętu sportowego przewożonego samochodem, z możliwością wyboru Sumy Ubezpieczenia. Korzyści:

     • ubezpieczenie sprzętu w trakcie podróży samochodem
     • zakres ochrony obejmuje kradzież z włamaniem, zniszczenie czy uszkodzenie sprzętu
     • ubezpieczenie samochodu (pojazdu) z Sumą Ubezpieczenia do 5 000 zł.
     Ubezpieczenie bagażu

     Inne

     Ubezpieczenie bagażu

     Ochrona przewożonych samochodem rzeczy osobistych oraz tzw. środków obrotowych. Korzyści:

     • ubezpieczenie bagażu od zniszczenia, uszkodzenia lub utraty
     • Suma Ubezpieczenia do 3 000 zł
     • brak wpływu na zniżki w ubezpieczeniu AC
     • ochrona bagażu na terenie Polski i za granicą.
     Oklejenie pojazdu

     Inne

     Ubezpieczenie oklejenia pojazdu

     Ubezpieczenie auta, które pokryje koszty naprawy po zdarzeniu objętym ochroną w ramach AC. Korzyści:

     • zwrot kosztu wytworzenia i umieszczenia oklejenia na pojeździe
     • ubezpieczenie od uszkodzenia oklejenia oraz zniszczenia
     • Suma Ubezpieczenia od 3 000 zł do nawet 5 000 zł w przypadku pojazdów ciężarowych
     • ochrona w Polsce i za granicą.
     GAP

     Inne

     GAP

     Dzięki ubezpieczeniu GAP, Twój pojazd nie traci na wartości w przypadku szkody. Korzyści:

     • ochrona pojazdów nowych i używanych
     • gwarantowane zabezpieczenie początkowej wartości pojazdu przez nawet 1,5 roku
     • Suma Ubezpieczenia nawet 80 000 zł
     • GAP to ubezpieczenie samochodu, motocykla, quada czy motoroweru.
     NNW

     NNW

     NNW

     Uzupełnienie ubezpieczenia pojazdu: OC, AC, Assistance. NNW to ochrona zdrowia i życia kierowcy oraz pasażerów. Korzyści:

     • możliwość powiększenia wysokości sumy ubezpieczenia na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku
     • ochrona w kraju i poza granicami Polski
     • opcja rozszerzenia NNW o ubezpieczenie: Powrót do zdrowia.
     Ochrona prawna

     Inne

     Ochrona prawna

     Pomoc w rozwiązaniu kwestii prawnych m.in. poprzez nielimitowane porady telefoniczne. Korzyści:

     • pomoc w sporządzeniu opinii prawnych na piśmie
     • dostęp do wzorów najważniejszych dokumentów prawnych
     • 2 warianty ubezpieczenia ochrony prawnej do wyboru
     • ubezpieczenie auta w ramach ochrony prawnej z Sumą Ubezpieczenia nawet do 30 000 zł.
     Ubezpieczenie zniżki

     Inne

     Ochrona zniżki

     Gwarancja utrzymania przysługujących zniżek za bezszkodowy przebieg umowy (ubezpieczenie samochodu lub innego pojazdu). Korzyści:

     • po pierwszej szkodzie nie tracisz zniżki na ubezpieczenie samochodu (pojazdu)
     • szkody z OC i AC traktowane są oddzielnie (jedna szkoda nie wpływa na drugą)
     • rekomendowane dla osób udostępniających pojazd innym.
     Ubezpieczenie szyb

     Inne

     Ubezpieczenie szyb

     Ubezpieczenie samochodu (pojazdu), które umożliwia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyby. Korzyści:

     • ochrona wszystkich szyb (przód, tył, boczne)
     • rozliczanie szkód w formie bezgotówkowej
     • gwarancja na wymienione lub naprawione szyby
     • Suma Ubezpieczenia 3 000 zł w okresie trwania umowy (ubezpieczenie samochodu).
     Ubezpieczenie opon

     Inne

     Ubezpieczenie opon

     Pomoc Assistance w przypadku uszkodzenia kół w Polsce i za granicą. Korzyści:

     • pomoc w przypadku uszkodzenia opon, kół, dętek
     • opcja holowania do najbliższego warsztatu
     • ochrona opon na terenie Polski i w Europie.
     Ubezpieczenie sprzętu sportowego

     Inne

     Ubezpieczenie sprzętu sportowego

     Ochrona sprzętu sportowego przewożonego samochodem, z możliwością wyboru Sumy Ubezpieczenia. Korzyści:

     • ubezpieczenie sprzętu w trakcie podróży samochodem
     • zakres ochrony obejmuje kradzież z włamaniem, zniszczenie czy uszkodzenie sprzętu
     • ubezpieczenie samochodu (pojazdu) z Sumą Ubezpieczenia do 5 000 zł.
     Ubezpieczenie bagażu

     Inne

     Ubezpieczenie bagażu

     Ochrona przewożonych samochodem rzeczy osobistych oraz tzw. środków obrotowych. Korzyści:

     • ubezpieczenie bagażu od zniszczenia, uszkodzenia lub utraty
     • Suma Ubezpieczenia do 3 000 zł
     • brak wpływu na zniżki w ubezpieczeniu AC
     • ochrona bagażu na terenie Polski i za granicą.
     Oklejenie pojazdu

     Inne

     Ubezpieczenie oklejenia pojazdu

     Ubezpieczenie auta, które pokryje koszty naprawy po zdarzeniu objętym ochroną w ramach AC. Korzyści:

     • zwrot kosztu wytworzenia i umieszczenia oklejenia na pojeździe
     • ubezpieczenie od uszkodzenia oklejenia oraz zniszczenia
     • Suma Ubezpieczenia od 3 000 zł do nawet 5 000 zł w przypadku pojazdów ciężarowych
     • ochrona w Polsce i za granicą.
     GAP

     Inne

     GAP

     Dzięki ubezpieczeniu GAP, Twój pojazd nie traci na wartości w przypadku szkody. Korzyści:

     • ochrona pojazdów nowych i używanych
     • gwarantowane zabezpieczenie początkowej wartości pojazdu przez nawet 1,5 roku
     • Suma Ubezpieczenia nawet 80 000 zł
     • GAP to ubezpieczenie samochodu, motocykla, quada czy motoroweru.
     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large