• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

      W czym możemy pomóc?

      Twoje dane

      Zgody i oświadczenie

      Compensa integruje zarządzanie sprzedażą

      8 kwietnia 2019 roku w zarządzie oraz w strukturze organizacyjnej Compensa TU na Życie S.A. VIG i Compensa TU S.A. VIG wprowadzono zmiany, które zintegrują zarządzanie sprzedażą i umożliwią realizację ambitnych celów rozwojowych obu spółek, zwłaszcza w zakresie ubezpieczeń na życie i ubezpieczeń zdrowotnych.

      Rada nadzorcza powołała na członka zarządu spółki życiowej oraz zastępcę prezesa zarządu spółki majątkowej Konrada Kluskę – doświadczonego menadżera spoza struktur VIG. Jednocześnie Jarosław Szwajgier, obecnie zastępca prezesa zarządu w Compensie Majątek, objął dodatkową funkcję członka zarządu w Compensie Życie i nadzór nad pionem sprzedaży ubezpieczeń grupowych.

      Jarosław Szwajgier z ubezpieczeniami związany jest od 1992 roku. Pracę rozpoczął w TUiR Heros jako dyrektor biura zarządu, a następnie objął stanowisko wiceprezesa zarządu. Po fuzji z Compensą w 2001 roku Pan Szwajgier dołączył do zarządu Compensy majątkowej, w której nadzoruje pion sprzedaży.

      Z kolei Konrad Kluska posiada ponad 20 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży zdobyte w większości w branży ubezpieczeniowej. Drogę zawodową rozpoczął jako agent w wiodącym towarzystwie ubezpieczeń, aby na przestrzeni kolejnych 9 lat awansować do roli regionalnego dyrektora sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie. W następnych latach zarządzał obszarami rozwoju biznesu, kanałami sprzedaży bezpośredniej oraz sprzedażą w towarzystwach ubezpieczeń na życie i spółce medycznej. W Compensie Życie będzie odpowiadał za pion marketingu i sprzedaży, a w Compensie Majątek za pion marketingu i sprzedaży alternatywnej.

      „Serdecznie witam Pana Konrada Kluskę w strukturach VIG. Zarówno jemu jak i Panu Szwajgierowi życzę udanej współpracy. Liczę, że dzięki niej jeszcze lepiej wykorzystamy potencjał sieci sprzedaży Compensy oraz rozwiniemy alternatywne kanały dystrybucji” – komentuje Franz Fuchs, Dyrektor Generalny VIG Polska.

      Skład Zarządu Compensa TU na Życie S.A. od 8 kwietnia 2019 roku:

      Pan Artur Borowiński – Prezes Zarządu

      Pan Ireneusz Arczewski

      Pan Piotr Tański

      Pan Rafał Mosionek

      Pan Jarosław Szwajgier

      Pan  Konrad Kluska

      Skład Zarządu Compensa TU S. A. od 8 kwietnia 2019 roku:

      Pan Artur Borowiński – Prezes Zarządu

      Pan Ireneusz Arczewski

      Pan Jarosław Szwajgier

      Pan Rafał Mosionek

      Pan Konrad Kluska

      ***

      Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach. Jest to koncern o długiej tradycji, posiadający silne marki i przykładający dużą wagę do bliskości z klientem. VIG opiera swoją działalność na fundamencie190-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeń. Vienna Insurance Group z ponad 25 tysiącami pracowników jest bezsprzecznym liderem na kluczowych rynkach koncernu i dzięki temu posiada doskonałą pozycję rynkową umożliwiającą wykorzystanie długofalowych szans wzrostu w regionie zamieszkiwanym przez 180 mln ludzi. Notowana na giełdzie Vienna Insurance Group jest firmą o najwyższym ratingu z wszystkich spółek głównego indeksu ATX giełdy wiedeńskiej; akcje VIG notowane są także na giełdzie w Pradze.

      Kontakt dla mediów:

      Tomasz Borowski

      tel. (22) 501 60 38

      e-mail: tomasz.borowski@vig-polska.pl

      Contrast icon
      Font size icon
      • Font size defualt
      • Font size large
      • Font size extra large