• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     wróć


     Compensa Najlepszym Cyfrowym Ubezpieczycielem

     12 kwietnia 2017r. podczas VI Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń rozdano nagrody w konkursie dla sektora bankowo – ubezpieczeniowego. W kategorii „Najlepszy cyfrowy ubezpieczyciel” – wygrała Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group.

     Nagrodę przyznano za podejmowanie przez firmę kompleksowych wyzwań wdrożenia nowoczesnych technologii, wspierających Compensę w osiągnięciu celu, jakim jest bycie pierwszym wyborem klientów, pracowników i partnerów.

     Chcemy być ubezpieczycielem, który dostarcza klientowi to, czego potrzebuje, w czasie gdy tego potrzebuje. Dlatego implementowane przez nas udoskonalenia nie ograniczają się do wprowadzania rozwiązań w ramach Compensy, ale obejmują również nasze otoczenie, w tym spółki serwisowe i partnerów sprzedażowych – komentuje Rafał Mosionek, zastępca prezesa odpowiedzialny m.in. za IT, likwidację szkód, procesy biznesowe i zarządzanie zmianą, który w imieniu Compensy odebrał nagrodę.

     Dzięki zastosowaniu nowych technologii przez spółkę dystrybucyjną Compensy, już dziś klienci mogą kupić ubezpieczenie w kilka sekund w dogodnym dla nich miejscu – na poczcie, w bankomacie, stacji kontroli pojazdów czy chociażby swoim telefonie za pośrednictwem własnej aplikacji mobilnej Benefia24 lub aplikacji partnera SkyCash. Dzięki wykorzystaniu geolokalizacji przez wewnętrznego dostawcę assistance, oczekujący na pomoc drogową, mogą śledzić w czasie rzeczywistym trasę holownika na miejsce zdarzenia. Jednocześnie Compensa jest otwarta na współpracę z insurtech-ami, czego przykładem jest nawiązana w ostatnim czasie współpraca ze start-upem Kundi.

     Przyznany tytuł „Najlepszego cyfrowego ubezpieczyciela” to wyraz uznania dla obranej przez Compensę strategii „wejścia w nowy wymiar ubezpieczeń”. Jej głównym celem jest dostarczenie nowoczesnych, skrojonych na miarę ubezpieczeń majątkowych i życiowych. Ubezpieczyciel zapowiada wykorzystanie nowoczesnych technologii m.in. do obsługi klienta ze szczególnym naciskiem na likwidację szkód, a także do powiązania aktywności fizycznej kierowcy i jego stylu jazdy samochodem z oferowaną ochroną ubezpieczeniową.

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large