• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

      W czym możemy pomóc?

      Twoje dane

      Zgody i oświadczenie

      wróć


      Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group z wnioskiem o wpis do ewidencji PPK

      25 kwietnia Compensa Życie wystąpiła z wnioskiem do Polskiego Funduszu Rozwoju o wpis do ewidencji Pracowniczych Planów Kapitałowych. PPK w Compensie wyróżniać będzie połączenie w jednym produkcie funkcji oszczędnościowej i ochronnej. Dystrybucja oferty będzie prowadzona w oparciu o bliską współpracę z reprezentującymi pracodawców brokerami i w kanale agencyjnym.

      Już 1 lipca 2019 roku w spółkach zatrudniających ponad 250 pracowników zostaną wprowadzone Pracownicze Plany Kapitałowe. Udział w programie zadeklarowała Compensa Życie – w czwartek 25 kwietnia ubezpieczyciel wystąpił z wnioskiem do Polskiego Funduszu Rozwoju o wpis do ewidencji Pracowniczych Planów Kapitałowych.

      Po uzyskaniu wpisu Compensa przedstawi kompleksową ofertę, której wyróżnikiem będzie dodatkowy element ochronny produktu. Przystępujący do PPK pracownicy skorzystają zarówno z programu inwestycyjnego (gwarantowany dostęp do min. 8 funduszy zdefiniowanej daty), jak i z ochrony ubezpieczeniowej, stanowiącej integralną część oferty.

      – PPK umożliwi pracownikom długofalowe oszczędzanie i inwestowanie. Unikalność oferty Compensy polega na połączeniu produktu PPK z częścią ochronną, zapewniającą wsparcie finansowe na wypadek niespodziewanych zdarzeń, takich jak śmierć czy trwałe inwalidztwo w wyniku nieszczęśliwego wypadku – komentuje Konrad Kluska, Członek Zarządu Compensy Życie odpowiedzialny za obszar PPK w firmie. 

      Dystrybucja oferty Compensy będzie opierać się na współpracy z brokerami i działaniach w sieci agencyjnej. Pośrednicy i pracodawcy otrzymają sprzedażowe i posprzedażowe wsparcie zespołu ekspertów Compensy, którego zadaniem będzie obsługa PPK od strony merytorycznej i technicznej.

      Mamy świadomość, jak ważnym tematem jest emerytalna przyszłość Polaków. PPK dają pracownikom możliwość oszczędzania na emeryturę, a z Compensą jeszcze dodatkową ochronę. Znakomita większość przyszłych uczestników PPK zostanie zapisana do programu automatycznie, jednak informacje jakie uzyskają od swojego pracodawcy mogą mieć kluczowy wpływ na ich decyzję o pozostaniu w programie i regularnym oszczędzaniu. Dlatego, dzięki współpracy z pośrednikami, pracodawcy otrzymają od nas wsparcie na każdym etapie wdrożenia tego rozwiązania. Sami zaś pośrednicy będą wspierani przez zespół specjalnie do tego powołanych ekspertów Compensy. Jesteśmy dobrze przygotowani do działania zarówno od strony eksperckiej, produktowej, technicznej, jak i sprzedażowej – podsumowuje Konrad Kluska.

      Contrast icon
      Font size icon
      • Font size defualt
      • Font size large
      • Font size extra large