• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

      W czym możemy pomóc?

      Twoje dane

      Zgody i oświadczenie

      wróć


      Compensa wspiera ratownictwo powypadkowe

      Wiosna w Compensie to działania na rzecz pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych. W kwietniu firma zorganizowała wśród swoich pracowników kolejną już akcję krwiodawstwa, została także sponsorem wydarzenia „Motoserce”. Ponadto ubezpieczyciel wspiera ratownictwo z wykorzystaniem motoambulansów jednocześnie oferując taką możliwość swoim klientom.

      Compensa już od dłuższego czasu aktywnie działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach, a także usprawnienia procesu udzielania pomocy w razie wypadku. Także w tym roku firma angażuje się w szereg inicjatyw, zarówno edukacyjnych, jak i promujących ratownictwo motocyklowe, czy honorowe krwiodawstwo. 

      – Podejmowane przez nas aktywności wpisują się w strategię działania Compensy i są zgodne z naszymi wartościami – zdrowiem i bezpieczeństwem. Chcemy promować zarówno odpowiedzialne i bezpieczne poruszanie się pod naszych drogach jak i działać na rzecz ratownictwa powypadkowego. Szybkie udzielenie pomocy jest często kluczowe jeśli mówimy o ratowaniu życia – mówi Karolina Tworzydło, Dyrektor Departamentu Marketingu i PR w Compensa TU Vienna Insurance Group. 

      Pakiet Motocykle i wsparcie ratownictwa motocyklowego

      Dzięki rozwojowi ratownictwa motocyklowego osoby poszkodowane w wypadkach mają szansę otrzymać szybką pomoc od ratowników poruszających się motoambulansami wyposażonymi w sprzęt ratowniczy. Compensa wspiera ten rodzaj udzielania pomocy jednocześnie oferując taką możliwość swoim klientom. Przy zakupie ubezpieczenia motocyklu klient może dobrowolnie przekazać 5 lub 10 zł na rzecz Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska. Compensa podwaja tę kwotę i dokłada w ten sposób cegiełkę do zwiększenia ilości motoambulansów na polskich drogach.  

      Oddaj krew kto może

      Compensa ma świadomość, jak kluczowa dla osoby poszkodowanej w wypadku może być szybka transfuzja krwi. Już od czterech lat pracownicy Towarzystwa biorą udział w akcji krwiodawstwa pod hasłem „Oddaj krew kto może”. W tym czasie odbyło się 6 edycji, podczas których pracownicy Centrali i warszawskiego Oddziału Compensy, oddawali krew. Do tej pory w inicjatywę krwiodawstwa zaangażowało się blisko 200 pracowników, którzy łącznie oddali już ponad 71 litrów krwi. 

      „Monitoring stanów magazynowych w poszczególnych centrach krwiodawstwa nie pozostawia złudzeń, że angażowanie się w honorowe dawstwo krwi jest ważne i potrzebne. Obecnie niemal każde z 21 regionalnych centrów zgłasza zapotrzebowanie na krew – dodaje Karolina Tworzydło.   

      Compensa sponsorem Motoserca

      Ponadto, w ramach wspierania honorowego krwiodawstwa, firma została sponsorem wydarzenia „Motoserce”, które miało miejsce w Grodzisku Mazowieckim. Akcje Motoserce są organizowane w różnych miastach Polski i za granicą, a ich celem jest propagowanie idei oddawania krwi. Podczas każdego wydarzenia prowadzona jest zbiórka krwi wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W tym roku podczas imprezy Grodzisku Mazowieckim udało się pobrać krew od 36 dawców, a więc zebrano ponad 16 litrów.

      Contrast icon
      Font size icon
      • Font size defualt
      • Font size large
      • Font size extra large