• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     wróć


     Compensa wyróżniona w XVI edycji konkursu technologicznego Gazety Bankowej Lider 2017

     11 kwietnia podczas Gali TechnoBiznes 2018 rozdano nagrody dla najlepszych wdrożeń technologicznych ubiegłego roku. W kategorii „Ubezpieczenia i inne instytucje finansowe” wyróżniono Mobli 2.0 – aplikację mobilną dla agentów, umożliwiającą kompleksową sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych.

     Wprowadzone przez Compensę rozwiązanie doceniono za jego kompleksowość i prostotę. Mobli 2.0 daje możliwość przejścia przez cały proces sprzedażowy bezpośrednio w aplikacji. Narzędzie ma wspierć agenta w ofertowaniu i sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. W kilku prostych krokach agent może przygotować kompleksową ofertę oraz wysłać ją do klienta.

     – Fakt, że nasze narzędzie zostało wybrane jako jedno z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych wdrożeń ubiegłego roku w ubezpieczeniach, potwierdza, że jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia pozycji lidera technologicznego. Rozwój technologii i innowacji to jeden z nadrzędnych celów Compensy na rok 2018 – komentuje Rafał Mosionek, zastępca prezesa Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group.

     W najbliższych miesiącach Compensa planuje m.in. rozbudowę narzędzia Mobli o nowe funkcjonalności, intensywne prace nad aplikacją do samodzielnej likwidacji szkód dla klientów, wprowadzenie aplikacji telematycznej, a także wykorzystanie sztucznej inteligencji do obsługi klienta.

     Konkursy Technologiczne „Gazety Bankowej” są najstarszymi tego typu na polskim rynku i cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem biznesu. W tym roku organizatorzy zwrócili uwagę na rosnące znaczenie innowacji w usługach finansowych oraz w innych branżach, czego dowodem była duża liczba zgłoszeń do udziału w konkursie oraz ich wysoka jakość.

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large