• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

      W czym możemy pomóc?

      Twoje dane

      Zgody i oświadczenie

      wróć


      Compensa z nagrodą za Bezpieczną Autostradę

      Compensa TU SA Vienna Insurance Group otrzymała tytuł Partnera Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2019, w kategorii Firma Roku. Towarzystwo zostało wyróżnione za kampanię społeczną Bezpieczna Autostrada, propagującą prawidłowe poruszanie się po autostradach i drogach szybkiego ruchu. Tytuł przyznawany jest corocznie przez Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.

      Pod koniec listopada podczas uroczystej gali w Warszawie Compensa została uhonorowana tytułem Partnera Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2019, za zorganizowanie kampanii społecznej Bezpieczna Autostrada. Wyróżnienie w kategorii „Firma Roku” zostało przyznane przez Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, które już po raz dziesiąty nagrodziło osoby, firmy, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i media pomagające przekuć ideę bezpieczeństwa na drogach w rzeczywistość. Trwająca od 2017 roku kampania Compensy organizowana we współpracy z Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ma na celu promowanie zasad prawidłowego poruszania się po autostradach i drogach szybkiego ruchu.

      Tytuł Partnera Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2019 to dla nas wielka satysfakcja. Od 2017 roku poprzez nasze działania staramy się wpływać na zwiększenie bezpieczeństwa na polskich drogach. Wyróżnienie, które otrzymaliśmy to kolejne potwierdzenie, że prowadzona przez nas od 2 lat kampania społeczna ma sens – komentuje Konrad Kluska, Zastępca Prezesa Zarządu Compensy.

      Podstawowym celem kampanii Bezpieczna Autostrada organizowanej przez Compensę i CBRD jest rozpowszechnianie wiedzy z zakresu bezpiecznego poruszania się po autostradach i trasach szybkiego ruchu. Ważnym elementem kampanii jest udzielanie pierwszej pomocy w razie wypadku, a także edukacja zdrowotna informująca, w jaki sposób stan zdrowia osoby prowadzącej pojazd wpływa na bezpieczeństwo jazdy.

      W ramach kampanii organizowanych jest szereg eventów edukacyjnych: na autostradach w Miejscach Obsługi Podróżnych oraz w miastach, w których znajdują się jednostki terenowe ubezpieczyciela. W trakcie pikników rodzinnych w miastach, Compensa przekazuje mieszkańcom defibrylatory AED. Urządzenia są ogólnodostępne i znajdują się w centralnym punkcie miasta. W ten sposób ubezpieczyciel wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców – edukując w zakresie udzielania pierwszej pomocy i przekazując niezbędne do ratowania życia narzędzia.

      Szczegóły dotyczące Bezpiecznej Autostrady znajdują się na stronie: bezpiecznaautostrada.pl

      Contrast icon
      Font size icon
      • Font size defualt
      • Font size large
      • Font size extra large