• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     wróć


     Compensa z nowym produktem dla właścicieli mieszkań i domów

     27 kwietnia Compensa wprowadziła do sprzedaży kompleksowe ubezpieczenie dla właścicieli domów i mieszkań. Compensa Mój Dom II to produkt z jednym z najszerszych zakresów ochrony na rynku w formule All Risk tj. od wszystkich ryzyk.

     Unikalnym rozwiązaniem proponowanym przez Compensę jest zwrot kosztów utraty mediów – wody, a także – co stanowi nowość na rynku – gazu i prądu. Jeśli po szkodzie, ubezpieczone mieszkanie nie nadaje się do zamieszkiwania przez dłużej niż 3 dni, Compensa zwróci koszty najmu do kwoty 50.000 zł ponad sumę ubezpieczenia wskazaną w polisie przez okres aż 365 dni. Ponadto w ubezpieczeniu nie są stosowane ograniczenia przy wypłacie odszkodowania w postaci limitów odpowiedzialności dla wielu ryzyk jak np. przepięcie, stłuczenie mienia czy szkody spowodowane nagle przez zwierzęta.

     Atutem nowego produktu jest również brak konsumpcji sum ubezpieczenia. Dzięki temu w razie powstania szkody, klienci nie muszą martwić się koniecznością doubezpieczenia mienia.

     – Naszą przewagę konkurencyjną na pewno stanowi fakt, że domy mieszkalne, budynki gospodarcze oraz budowle traktujemy jak nowe aż do 65 lat. Klienci doceniają także  możliwość ubezpieczenia dzieł sztuki oraz innych cennych przedmiotów o wartości jednostkowej do 15.000 zł w ramach ruchomości domowych – komentuje Andrzej Paduszyński, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Klienta Indywidualnego w Compensie.

     Compensa Mój Dom II oferuje rozwiązanie dla miłośników psów i kotów. Właściciele zwierząt domowych mogą wykupić klauzulę Mój Compan, rozszerzając zakres ubezpieczenia o koszty leczenia weterynaryjnego psa lub kota.

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large