• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     wróć


     Compensa zachęca do korzystania z bezpiecznej formy wystawiania polis

     Wygoda, oszczędność czasu i papieru, a także bezpieczeństwo – to zalety zawierania umów ubezpieczenia przez Internet w Compensie. Bez konieczności drukowania, składania odręcznych podpisów, nawet bez konieczności wychodzenia z domu, co w czasie pandemii staje się dodatkową zaletą.

     Korzystanie z możliwości zawierania polis mobilnych dostępnych w ofercie Compensy daje w obecnych czasach wiele profitów. To przede wszystkim wygoda użytkowania i oszczędność czasu i papieru – nie trzeba drukować dokumentów, składać odręcznych podpisów – wszystko załatwiane jest online. Tak naprawdę, by przeprowadzić klienta przez proces zakupu ubezpieczenia, nie trzeba nawet spotykać się z nim osobiście. Wystarczy rozmowa telefoniczna, podczas której klient dowiaduje się o szczegółach ubezpieczenia – podgląd oferty i jej akceptacja równoznaczna z odręcznym podpisem dokonywane są przez Internet.

     Możliwość zawarcia polisy mobilnej ma w założeniu upraszczać proces zawierania umowy ubezpieczenia, ponieważ działania związane z akceptacją oferty i podpisem klienta dokonywane są online. Dzięki temu zarówno doradca, jak i klient oszczędzają czas, a dodatkowo zyskują komfort działania, ponieważ polisę mobilną można zawrzeć praktycznie z każdego miejsca i o każdej porze. Obecnie możliwość ta zyskuje dodatkowe znaczenie – w czasach, gdy ograniczenie kontaktów z ludźmi staje się koniecznością, zakup ubezpieczenia nadal jest możliwy i łatwy do zrealizowania – komentuje Jarosław Szwajgier, Zastępca Prezesa Zarządu Compensa TU Vienna Insurance Group.

     W czasie pandemii możliwość zawarcia polisy przez Internet sprawia, że z zakupem ubezpieczenia nie trzeba czekać do momentu aż bezpośrednie kontakty nie będą się wiązały z ryzykiem zakażenia koronawirusem. Warto także pamiętać, że ubezpieczenie zawarte bezpośrednio przez Internet działa na dokładnie takich samych zasadach, co papierowa polisa podpisana podczas spotkania z doradcą. W Compensie polisę mobilną zawrzeć można w obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych, rolnych, podróżnych, NNW oraz przeznaczonych dla sektora MŚP.  

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large