• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     wróć


     Compensa Życie: Gwarancja Ochrona Optima – elastyczne ubezpieczenie na życie dla singli i rodzin

     Compensa wprowadziła do sprzedaży multiochronne ubezpieczenie umożliwiające kompleksową ochronę życia i zdrowia członków rodziny w ramach jednej umowy.

     Gwarancja Ochrona Optima stanowi idealne rozwiązanie dla osób ceniących elastyczność – w ubezpieczeniu  możliwa jest zmiana zakresu ochrony i dostosowanie go do odpowiedniego etapu życia klienta. W trakcie trwania umowy ubezpieczenia można modyfikować zakres ochrony ubezpieczeniowej, dostosowując go do indywidualnych potrzeb każdej z ubezpieczonych osób np. dodając lub rezygnując z ubezpieczeń dodatkowych. Możliwe jest też dołączenie do ubezpieczenia kolejnych członków rodziny w ramach jednej umowy w trakcie jej trwania lub rezygnacja z obejmowania ochroną wcześniej ubezpieczonych osób np. w przypadku usamodzielnienia się dziecka.

     Na uwagę zasługuje również fakt, że produkt dedykowany jest singlom, związkom nieformalnym, rodzinom tradycyjnym oraz łączonym. Wszyscy członkowie rodziny są wpisani na jedną polisę, co znacznie upraszcza opłacanie składki. Kredytobiorcy z kolei mogą skorzystać z wygodnego rozwiązania z malejącą sumą ubezpieczenia.

     Nasz produkt to idealne rozwiązanie dla młodych ludzi wkraczających w dorosłe życie – kupujących mieszkanie czy dom oraz zakładających swoje rodziny. Gwarancja Ochrona Optima idealnie nadaje się do zabezpieczenia kredytu, a gdy przyjdą na świat dzieci, można je również dołączyć do umowy ubezpieczenia już od ukończenia 3 miesiąca życia – komentuje Mariola Zdziarska, pełnomocnik Zarządu Compensy TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group.

     W ramach produktu Gwarancja Ochrona Optima możliwe jest dokupienie szeregu ubezpieczeń dodatkowych, zapewniających ochronę ubezpieczeniową, zabezpieczających standard życia na dotychczasowym poziomie członkom rodziny, na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. W przypadku śmierci ubezpieczającego Compensa może przejąć również opłacanie składek regularnych przez maksymalnie 10 lat, co zapewni dalszą ochronę ubezpieczeniową osobom ubezpieczonym, bez ponoszenia przez nich kosztów z tym związanych.

     Więcej informacji o produkcie dostępnych jest tu

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large