• Wybór ubezpieczonych
  • Wybór ubezpieczenia
  • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

    Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

    Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

    Data

    Godzina

    8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

    Twoje dane

    Zgoda

    Oświadczenie

      Naruszenia

        Opinie i sugestie

        Dane kontatkowe

          Dane ubezpieczającego

          Umożliwi nam szybki kontakt z Tobą w razie pytań

          Adres korespondecyjny

          Informacje o ubezpieczeniu

          Wiadomość

          Wnioskuję o odpowiedź:

          Załącznik (opcjonalne)

          Koperta

          Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

          Dokładnie sprawdzamy wszystkie szczegóły, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.
          Prosimy o cierpliwość.

            W czym możemy pomóc?

            Twoje dane

            Zgody i oświadczenie

            10-06-2025

            Dzieci będą uczyć się o bezpieczeństwie w ruchu drogowym na symulatorach. Miasteczko Compensy
            w Krakowie

            13 czerwca 2025 Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 w Krakowie odbędzie się inicjatywa edukacyjna realizowana w ramach kampanii społecznej, której celem jest promowanie dialogu i wzajemnego zrozumienia między wszystkimi użytkownikami dróg: kierowcami, rowerzystami i pieszymi.

            „Miasteczko Compensy” to element kampanii społecznej realizowanej przez Compensę we współpracy z Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pod hasłem „Ta wspólna historia kołem się toczy”. Jej celem jest budowa kultury zgody i wzajemnego szacunku między kierowcami, rowerzystami i innymi uczestnikami ruchu drogowego. Inicjatywa zachęca do empatii podczas korzystania z drogi, wskazując, że wszyscy użytkownicy dróg – niezależnie od środka transportu – mają wspólne cele: bezpieczeństwo, wzajemny szacunek na drodze i życie w przyjaznym mieście.

            Strefa edukacyjna dla dzieci

            13 czerwca 2025 Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 w Krakowie powstanie mobilna strefa edukacyjna, gdzie uczniowie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat ruchu drogowego oraz refleks. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni uczestnicy wydarzenia poznają zasady pierwszej pomocy, wezmą udział w grach oraz quizach dotyczących przepisów ruchu drogowego, a także będą trenować refleks i koncentrację na urządzeniach interaktywnych.

            Częścią wydarzenia są również pokazy ratownictwa oraz warsztaty z bezpiecznego poruszania się na rowerze z udziałem lokalnych służb i ekspertów. Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z gościem specjalnym: Krystianem Herbą – sześciokrotnym rekordzistą Guinnessa w trialu rowerowym, który w spektakularny sposób pokaże, że jazda na rowerze to nie tylko sport, ale i odpowiedzialność.

            Nauka przez całe lato

            Wydarzenie jest jednym ze spotkań edukacyjnych, które będą odbywać się w czerwcu w ramach kampanii „To wspólna historia kołem się toczy”. Compensa odwiedzi również inne szkoły na południu Polski. W jej Miasteczkach dzieci i dorośli w przystępny i praktyczny sposób nauczą się zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Odwiedzający Miasteczka poznają również korzyści wynikające z szacunku do innych uczestników ruchu drogowego oraz przeszkolą się w udzielaniu pierwszej pomocy.

            Edukacja jest pierwszym krokiem w budowaniu kultury szacunku w ruchu drogowym, dzięki której wszyscy uczestnicy będą czuli się komfortowo i bezpiecznie. Na drodze nie jesteśmy przeciwnikami – jesteśmy sąsiadami, którzy często zmieniają swoją rolę: raz jesteśmy kierowcą, innym razem rowerzystą czy pieszym. Dlatego inicjujemy kampanię, w ramach której zapraszamy do rozmowy, empatii i wspólnej nauki, pokazując perspektywę wszystkich uczestników ruchumówi Daniel Byster, dyrektor Biura Marketingu i Sprzedaży Cyfrowej w Compensie.

            W lipcu i sierpniu „Miasteczka Compensy” odwiedzą popularne miejscowości turystyczne nad Bałtykiem i na Mazurach. Tu także powstaną strefy bezpieczeństwa, w których turyści i mieszkańcy będą mogli zdobywać praktyczne umiejętności – od udzielania pierwszej pomocy po właściwe zachowanie na drodze. Edukacja będzie przeplatać się z rekreacją: odbędą się konkursy, pokazy, animacje dla dzieci oraz rozmowy z ekspertami. Finał kampanii odbędzie się na początku września, kiedy „Miasteczko Compensy” odwiedzi Warszawę i Łódź.

            Szerszy wymiar kampanii

            Kampania społeczna Compensy nie ograniczy się tylko do wydarzeń edukacyjnych. Już 3 czerwca, w Światowy Dzień Roweru, Compensa opublikuje wyniki badań dotyczących relacji między rowerzystami a kierowcami. Równolegle wystartuje kampania komunikacyjna w mediach społecznościowych i internecie promująca postawy wzajemnego zrozumienia i szacunku wśród uczestników ruchu drogowego. Natomiast we wrześniu Compensa przekaże do szkół pakiet materiałów edukacyjnych, przygotowanych wspólnie z Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, które umożliwią nauczycielom prowadzenie zajęć z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

            Więcej informacji, w tym harmonogram wydarzeń i lokalizacje, można znaleźć tutaj: Ta wspólna historia kołem się toczy | Compensa

            Tegoroczna edycja kampanii Bezpieczna Autostrada realizowana jest pod hasłem „Ta wspólna historia kołem się toczy”. Jej głównym przesłaniem jest wspólny szacunek kierowców i rowerzystów. W poprzednich latach w kampania Bezpieczna Autostrada koncentrowała się na tematyce bezpieczeństwa ruchu drogowego. 

            Huragan, powódź, inne szkody katastroficzne…

            Zgłoś szkodę, szybko i sprawnie.

            • Huragan uszkodził dach? Wykonaj zdjęcie, zabezpiecz mienie przed dalszymi szkodami i pozostaw uszkodzone elementy do oględzin. Zgłoś szkodę.
            • Zalanie pomieszczenia? Podejmij działania zabezpieczające przed dalszymi szkodami: usuwanie wody, suszenie, wietrzenie. Zgłoś szkodę.
            • Przepięcia uszkodziły sprzęt? Przekaż sprzęt do serwisu, który określi przyczynę szkody i koszty naprawy. W przypadku większych szkód, poczekaj wizytę na likwidatora. Zgłoś szkodę.
            • Uszkodzenie szyb po gradobiciu? Zrób zdjęcia i zbierz rachunki za podjętą naprawę. Zgłoś szkodę.

            Ważne w przypadku każdej szkody!

            • Wykonaj dokumentację fotograficzną.
            • Zachowaj uszkodzone elementy do czasu przeprowadzenia oględzin.
            • Zbieraj imienne faktury i rachunki za zakup materiałów niezbędnych do naprawy lub zabezpieczenia mienia.
            Contrast icon
            Font size icon
            • Font size defualt
            • Font size large
            • Font size extra large