• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

      W czym możemy pomóc?

      Twoje dane

      Zgody i oświadczenie

      Fuzja Compensy Życie i Polisy-Życie ukończona

      W dniu 30 maja 2018r. wraz z wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego sfinalizowano proces połączenia spółek Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group i Polisa-Życie TU S.A. Vienna Insurance Group.

      W wyniku połączenia od 30 maja br. funkcjonuje jedna spółka ubezpieczeniowa, działająca pod marką Compensa, która plasuje się w gronie 10 największych ubezpieczycieli na życie na polskim rynku ubezpieczeniowym.

      W ramach projektu utworzono również nową spółkę dystrybucyjną Polisa-Życie Ubezpieczenia Sp. z o.o., dedykowaną do zarządzania i dalszego rozwoju dotychczasowej sieci sprzedaży Polisa-Życie TU S.A. VIG. W skład Zarządu weszły: Jadwiga Szermach, dotychczasowa dyrektor sprzedaży Polisa-Życie TU S.A. VIG, która objęła stanowisko prezesa zarządu, Dorota Czerwińska-Rybska, przedtem członek zarządu Polisa-Życie TU S.A. VIG, oraz Ewa Bogacka, wcześniej dyrektor Departamentu Finansów i Controllingu Polisa-Życie TU S.A. VIG.

      Po 2017 r. Grupa VIG zajmuje szóstą pozycję na polskim rynku ubezpieczeń na życie, na którym obecnie reprezentowana jest przez dwa towarzystwa: Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group oraz Vienna Life TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group.

      ***

      Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach. Jest to koncern o długiej tradycji, posiadający mocne marki i przykładający dużą wagę do bliskości z klientem. VIG opiera swoją działalność na fundamencie190-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeń. Vienna Insurance Group z ponad 25 tysiącami pracowników jest bezsprzecznym liderem na kluczowych rynkach koncernu i dzięki temu posiada doskonałą pozycję rynkową umożliwiającą wykorzystanie długofalowych szans wzrostu w regionie zamieszkiwanym przez 180 mln ludzi. Notowana na giełdzie Vienna Insurance Group jest firmą o najwyższym ratingu z wszystkich spółek głównego indeksu ATX giełdy wiedeńskiej; akcje VIG notowane są także na giełdzie w Pradze.

      Kontakt dla mediów:

      Tomasz Borowski

      tel. (22) 501 60 38

      e-mail: tomasz.borowski@vig-polska.pl

      Contrast icon
      Font size icon
      • Font size defualt
      • Font size large
      • Font size extra large