• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     wróć


     Inicjator Innowacji – nagroda od Newsweeka dla Compensy

     Compensa TU SA Vienna Insurance Group została uhonorowana nagrodą Inicjator Innowacji 2019 w kategorii Duże Przedsiębiorstwa. Towarzystwo zdobyło wyróżnienie w konkursie organizowanym przez tygodnik Newsweek.

     Na początku października Compensa otrzymała nagrodę Inicjator Innowacji 2019 w kategorii Duże Przedsiębiorstwa. Towarzystwo zostało wyróżnione za stworzenie aplikacji do samodzielnej likwidacji szkód i automatyzację wyboru ścieżki likwidacji szkody. Rozwiązania te upraszczają i znacznie skracają cały proces likwidacji.

     Nagroda Inicjator Innowacji w kategorii Duże Przedsiębiorstwa to dla nas wielkie wyróżnienie. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla klienta szybkie przejście przez proces likwidacji szkody. Dlatego nasze działania są ukierunkowane na to, by proces ten jak najbardziej uprościć, dzięki czemu jest on bardziej przyjazny i mniej czasochłonny dla osoby poszkodowanej – komentuje Rafał Mosionek, Zastępca Prezesa Zarządu.

     Aplikacja do samodzielnej likwidacji szkód działa w przypadku ubezpieczeń OC/AC, NNW oraz majątkowych. Obsługa zgłoszenia odbywa się przez Internet, całkowicie bez udziału ubezpieczyciela. Po nawiązaniu kontaktu z Compensą, klient odbiera SMS z odnośnikiem do aplikacji mobilnej. Po uruchomieniu aplikacji użytkownik podaje numer konta do wypłaty, dodaje zdjęcia szkody i jej dokumentację, a następnie na wirtualnej makiecie uzupełnia niezbędne informacje o zdarzeniu. Trwa to kilka minut. Na tej podstawie ubezpieczyciel ocenia wartość szkody i niedługo potem przekazuje klientowi proponowaną wycenę. Po jej zaakceptowaniu klient może otrzymać odszkodowanie w ciągu 2 dni od zaistnienia szkody.

     Automatyzacja wyboru ścieżki likwidacji szkody w procesie rejestracji szkód majątkowych wykorzystuje zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego. Zastosowanie tego rozwiązania z jednej strony pozwala lepiej zaadresować potrzeby klienta, a z drugiej upraszcza i skraca cały proces likwidacji szkody.

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large