• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     08-08-2021

     Mobilna polisa już także w produktach życiowych Compensy

     Compensa Życie wprowadza możliwość zawarcia tzw. polisy mobilnej przy zakupie ubezpieczenia na życie. Dzięki temu klient może zakupić polisę właściwe z każdego miejsca i o każdej porze, a doradca nie musi już drukować wielu dokumentów i wysyłać ich do Ubezpieczyciela.

     Od lipca tego roku Compensa Życie oferuje swoim klientom możliwość zawarcia tzw. polisy mobilnej w przypadku dwóch produktów ubezpieczeniowych: Między Nami i Między Nami Gold. Cały proces przesyłania niezbędnych dokumentów czy zatwierdzania wymaganych oświadczeń i zgód przeprowadzany jest online, a spotkanie z doradcą i analiza potrzeb może być zrealizowana np. przez telefon. Polisa wystawiona zostaje w momencie opłacenia przez klienta pierwszej składki.

     Polisa mobilna w ofercie Compensy Życie to kolejny krok w stronę digitalizacji, która dla wielu klientów jest już czymś oczywistym i odpowiada ich przyzwyczajeniom. Dzięki temu ubezpieczenie na życie można zawrzeć właściwie wszędzie, warunkiem jest dostęp do Internetu. Dla nas jest to ważne także ze względu na duże ograniczenie zużycia papieru – ten trend realizujemy w Compensie już od kilku lat – komentuje Damian Andruszkiewicz, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Compensa TU na Życie SA Vienna Insurance Group.

     Dzięki wprowadzeniu polisy mobilnej doradca nie musi już skanować dokumentów z odręcznym podpisem klienta i wysyłać ich do Ubezpieczyciela. Na bieżąco ma też wgląd do informacji, co dzieje się z wnioskiem jego klienta, czy został zaakceptowany, czy przekazany do underwritingu medycznego. Wszystkie procesy dzieją się automatycznie, co pozwala oszczędzić czas a także otwiera możliwość dotarcia do klientów, którzy z różnych przyczyn nie mogą osobiście spotkać się z doradcą.

     Poza polisą mobilną w Compensie Życie istnieje także możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia z wykorzystaniem kodu SMS, który zastępuje podpis klienta w trakcie bezpośredniego spotkania doradcy z klientem. Polisa SMS umożliwia klientowi zaakceptowanie oferty i wniosku kodem autoryzacyjnym oraz podgląd i pobranie polisy poprzez SMS. Ponadto w Compensie Życie nadal istnieje możliwość zawarcia ubezpieczenia w formie tradycyjnej. Forma zawarcia ubezpieczenia zależy od potrzeb i możliwości klienta.

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large