• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

      W czym możemy pomóc?

      Twoje dane

      Zgody i oświadczenie

      wróć


      „National Winner” – prestiżowa europejska nagroda dla Compensy

      Compensa TU SA Vienna Insurance Group otrzymała nagrodę „National Winner” przyznawaną przez European Business Awards (EBA). Towarzystwo zostało wyróżnione w kategorii The Digital Technology Award.

      We wrześniu tego roku Compensa otrzymała nagrodę „National Winner” w kolejnym etapie prestiżowego europejskiego konkursu European Business Awards. Compensa została wyłoniona spośród 197 najlepszych przedsiębiorstw w Polsce, które w lipcu 2019 otrzymały wyróżnienie „Ones to Watch” w pierwszym etapie konkursu EBA. Tytuł „National Winner” otrzymało jedynie 13 firm – każde w swojej kategorii.

      Compensa została wyróżniona w kategorii The Digital Technology Award w segmencie największych organizacji. Innowacją, jaka została zgłoszona do konkursu było kompleksowe rozwiązanie wspierające likwidację szkód. Nie bez znaczenia było także podejście Compensy do zrównoważonego rozwoju oraz świadome budowanie kultury innowacyjności.

      Tytuł „National Winner” w kategorii The Digital Technology Award to dla nas wielka satysfakcja. Ambicją Compensy jest bowiem nie tylko dostosowanie do zmieniającego się rynku, lecz przede wszystkim wyznaczanie trendów w dziedzinie nowych technologii w ubezpieczeniach. Dodatkowo wielkie znaczenie ma dla nas społeczna odpowiedzialność biznesu. Nagroda „National Winner” pokazuje, że starania Compensy mogą stanowić wyznacznik dla firm, które chciałyby się na nas wzorować – komentuje Artur Borowiński, Prezes Zarządu Compensy.

      W całej Europie do konkursu EBA zgłosiło się ponad 120 000 firm spośród których ponad 2700 otrzymało wyróżnienia „Ones to Watch”.

      Nagroda „National Winner” to duże osiągnięcie, a Compensa okazała się być wyjątkowym liderem w swojej kategorii. Tytuł ten oznacza, że firma osiągając sukcesy wykazuje się innowacyjnością i etyką, i jest jedną z najlepszych firm w Europie. Życzymy Compensie powodzenia w rundzie finałowej naszego konkursu. – mówi Adrian Tripp, Dyrektor Generalny EBA

      Kolejny, finałowy etap konkursu będzie miał miejsce 3–4 grudnia w Warszawie, gdzie podczas uroczystej gali wyłonieni zostaną europejscy zwycięzcy w swoich kategoriach.

      European Business Awards to jeden z największych i najdłużej działających na świecie konkursów biznesowych, który co roku angażuje setki tysięcy przedsiębiorców, rywalizujących o tytuł wiodących firm w swoich kategoriach.

      Contrast icon
      Font size icon
      • Font size defualt
      • Font size large
      • Font size extra large