• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

      W czym możemy pomóc?

      Twoje dane

      Zgody i oświadczenie

      wróć


      Nowe ubezpieczenie w ofercie Compensy Życie

      Compensa Życie wprowadza do sprzedaży ubezpieczenie Compensa Maxima. Nowy produkt to unikatowe połączenie ubezpieczenia na życie i dożycie, inwestycji w fundusze kapitałowe oraz niezwykle szerokiej oferty ryzyk dodatkowych. Obejmują one ochroną życie i zdrowie przyszłych klientów, chronią także przed skutkami nieszczęśliwych wypadków.

      1 lipca Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group ogłosiła włączenie do oferty nowego ubezpieczenia – Compensa Maxima. Podstawą produktu jest kompleksowe połączenie indywidualnego ubezpieczenia na życie, gwarantowanego kapitału oraz inwestycji w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.

      W Compensie Maximie łączymy wiele elementów i robimy to w sposób, który jest dla polskiego rynku unikatowy. Chcemy tym produktem mocniej niż dotychczas zaznaczyć naszą obecność w segmencie życiowym. Wierzę, że nam się to uda, bo naszym ubezpieczeniem precyzyjnie odpowiadamy na wyzwania, które są dziś tak ważne dla Polaków i o których przypomniała nam pandemia koronawirusa. To przede wszystkim konieczność wielokierunkowego zabezpieczenia zdrowia i finansów na niepewną przyszłość – mówi Konrad Kluska, Członek Zarządu Compensy Życie.

      Czym jest Compensa Maxima?

      Ubezpieczenie pozwala klientom zabezpieczyć siebie i najbliższych na niemal każdym etapie życia i w wielu różnych obszarach jednocześnie. 

      – Klienci z jednej strony zapewnią sobie finansowy parasol w trudnych i nieprzewidzianych sytuacjach, a z drugiej bez zbędnego ryzyka zadbają o stabilne finanse w przyszłości. Co ważne, te elementy są bazą, którą można elastycznie rozszerzać, ponieważ dajemy klientom największy na rynku wybór umów dodatkowych. Wierzymy, że dzięki bardzo przejrzystej konstrukcji ubezpieczenia uda nam się przekonać do gromadzenia kapitału także osoby, które z różnych względów unikały do tej pory tego rodzajów produktów finansowych – dodaje Konrad Kluska.

      Podstawowy zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o kompleksową ochronę życia i zdrowia w ramach 17 opcji dodatkowych. Klienci mogą liczyć na świadczenia związane m.in. z poważnymi zachorowaniami, nieszczęśliwym wypadkiem, utratą zdolności wykonywania zawodu czy pobytem w szpitalu.

      Jedną z najważniejszych cech ubezpieczenia jest możliwość rozszerzenia go o organizację i pokrycie kosztów leczenia za granicą. Compensa Życie zapewnia międzynarodowy dostęp do konsultacji obejmujących zakresem: onkologię, neurochirurgię, transplantologię i kardiochirurgię.

      Konferencja online z udziałem ekspertów

      Ubezpieczyciel ogłosił wprowadzenie na rynek nowego produktu na konferencji online, zatytułowanej „Godzina dla życia”. Konferencja miała formułę programu biznesowo-publicystycznego, prowadzonego przez redaktora Wojciecha Szeląga. Elementy ubezpieczenia oraz jego ekonomiczne i zdrowotne konteksty zaprezentowali przedstawiciele Compensy Życie oraz zaproszeni eksperci – dr Marek Zuber i dr Michał Sutkowski.

      Contrast icon
      Font size icon
      • Font size defualt
      • Font size large
      • Font size extra large