• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     08-10-2021

     „Oddaj krew kto może” – kolejna akcja krwiodawstwa w Compensie

     Już po raz dziesiąty pracownicy Compensy zaangażowali się w akcję krwiodawstwa pod hasłem „Oddaj krew kto może”. Październikowa edycja inicjatywy zgromadziła ponad 20 chętnych dawców, który oddali łącznie ok. 10 litrów krwi. Od początku trwania inicjatywy pracownicy Compensy oddali już ponad 100 litrów krwi.

     4 października przez blisko 5 godzin, w nowoczesnym ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, pracownicy Centrali i dwóch warszawskich oddziałów Compensy oddawali krew. Dzięki zaangażowaniu pracowników zebrano ok. 10 litrów krwi. Darczyńcy przy okazji donacji mieli możliwość poddać się badaniom profilaktycznym.

     – Działalność w branży ubezpieczeniowej sprawia, że w sposób szczególny podchodzimy do różnych aspektów bezpieczeństwa. Wspieramy zbiórki krwi, ponieważ mamy świadomość, do jak wielu wypadków dochodzi w Polsce, a nawet niewielka ilość krwi może stanowić realną pomoc – jej jedna jednostka może uratować życie aż 3 osobom. Cieszymy się także, że udało nam się przeprowadzić zbiórkę mimo pandemii i związanej z nią częściowo zdalnej pracy – pilna potrzeba skorzystania z banku krwi może zaistnieć w każdych okolicznościach.  – mówi Karolina Tworzydło, dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej i Komunikacji w Compensa TU SA Vienna Insurance Group.

     Od początku trwania inicjatywy pracownicy Compensy oddali już ponad 100 litrów krwi. Honorowe dawstwo stanowi wsparcie dla regionalnych centrów krwiodawstwa – w większości z nich poziom zmagazynowanej krwi jest niewystraczający. Dlatego zaangażowanie w honorowe dawstwo krwi jest ważne i potrzebne. Codzienne monitoringi wskazują, że w większości z 21 regionalnych centrów brakuje krwi z różnych grup, a w części, np. w Lublinie i Radomiu jest ona pilnie potrzebna.  

     Kolejna edycja „Oddaj krew kto może” w Compensie na wiosnę 2022 roku.

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large