• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     wróć


     One To Watch – prestiżowe europejskie wyróżnienie dla Compensy

     Compensa TU SA Vienna Insurance Group znalazła się na prestiżowej europejskiej liście „Ones to Watch”, opublikowanej w lipcu 2019 roku przez European Business Awards (EBA). Ogłoszona lista jest zestawieniem najlepszych przedsiębiorstw z 33 europejskich krajów. Compensa została wyróżniona w kategorii „Financial Services”.

     Prestiżowe wyróżnienie „Ones to Watch” przyznano Compensie w lipcu tego roku. Towarzystwo znalazło się w zestawieniu najlepszych przedsiębiorstw z 33 krajów europejskich w kategorii „Financial Services”. Certyfikat „Ones to Watch” jest przyznawany za wyjątkowe osiągnięcia w jednej z 18 kategorii biznesowych i odzwierciedla najważniejsze wartości programu w obszarze innowacji, sukcesu i etyki.

     Wyróżnienie „Ones to Watch” ma dla nas ogromne znacznie. Wskazuje bowiem na to, że dążenie Compensy do bycia firmą jak najbardziej innowacyjną, etyczną i wychodzącą klientom naprzeciw jest dostrzegane nie tylko w Polsce, ale też w Europie – podkreśla Artur Borowiński, Prezes Zarządu Compensy.

     European Business Awards to jeden z największych i najdłużej działających na świecie konkursów biznesowych, który co roku angażuje setki tysięcy przedsiębiorców, rywalizujących o tytuł wiodących firm w swoich kategoriach.

     Firmy, którym przyznajemy to prestiżowe wyróżnienie należą do najbardziej dynamicznych i inspirujących w Europie – powiedział Adrian Tripp, Dyrektor Generalny EBA – to właśnie one tworzą nowe miejsca pracy i przyczyniają się do wzrostu dobrobytu na naszym kontynencie. Lista „Ones to Watch” stanowi wzorzec sukcesu dla reszty europejskiej społeczności biznesowej.

     W ubiegłym roku w konkursie European Business Awards udział wzięło aż 111 000 firm, z których ok. 2800 pojawiło się na liście „Ones To Watch”. 

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large