• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

      W czym możemy pomóc?

      Twoje dane

      Zgody i oświadczenie

      wróć


      Pierwsze firmy przystępują do PPK w Compensie

      1 lipca zainaugurowane zostały Pracownicze Plany Kapitałowe. Tego samego dnia Compensa Życie uruchomiła serwis internetowy ułatwiający pracodawcom zapisanie się i obsługę PPK. Poprzez serwis pierwsze firmy przystąpiły już do PPK w Compensie. 

      Już od 1 lipca 2019 roku firmy zatrudniające ponad 250 pracowników mogą przystępować do Pracowniczych Planów Kapitałowych. Compensa Życie, jako jeden z pierwszych oferentów umożliwiła łatwy i szybki zapis firmy do PPK, dzięki stronie internetowej naszeppk.compensa.pl. Skierowany do pracodawców serwis umożliwia pełną obsługę programu, m.in. szybki obieg dokumentów pomiędzy firmą a podmiotem zarządzającym PPK, generowanie raportów wpłat i uczestników, a także proste przekazywanie wpłat do PPK. Strona ułatwia także transfer oszczędności nowego pracownika do PPK w firmie.

      – Oferujemy firmom Pracownicze Plany Kapitałowe, wraz z wysokiej klasy narzędziami obsługowymi. Wierzę, że nasz serwis internetowy maksymalnie odciąży firmy w obowiązkach związanych z obsługą programu. Pierwsze zapisy do programu zaledwie kilkanaście godzin po jego inauguracji są dla nas bardzo pozytywnym prognostykiem na kolejne miesiące i lata działania PPK. Jednocześnie potwierdzają one wysoką konkurencyjności oferty Compensy Życie na rynku – komentuje Konrad Kluska, Członek Zarządu Compensy Życie odpowiedzialny za obszar PPK w firmie.

      Oferta PPK Compensy poza rozbudowanymi narzędziami, odciążającymi pracodawcę w obowiązkach związanych z obsługą programu, jest również bardzo atrakcyjna dla pracownika. Obok nadrzędnej części oszczędnościowej, uczestnicy programu otrzymują również ochronę ubezpieczeniową na wypadek śmierci oraz ciężkiego inwalidztwa w wyniku wypadku z sumą ubezpieczenia do 100 000 zł. Koszty udzielonej ochrony sfinansowane zostaną w ramach opłaty pobieranej za zarządzanie, dzięki czemu rachunki uczestników programów nie zostaną obciążone żadną dodatkową opłatą.

      Contrast icon
      Font size icon
      • Font size defualt
      • Font size large
      • Font size extra large