• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     wróć


     Prof. Stadler w radach nadzorczych polskich spółek grupy VIG

     W dniach 16 oraz 18 marca bieżącego roku odbyły się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółek Vienna Insurance Group w Polsce, na których podjęto uchwały o powołaniu Profesor Elisabeth Stadler w skład rad nadzorczych następujących spółek grupy VIG Polska: Compensa na Życie TU S.A. VIG, InterRisk TU S.A. VIG, Skandia Życie TU S.A., Polisa-Życie TU S.A. VIG, Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o.

     Ponadto w dniach 22-23 marca 2016r. na posiedzeniu rad nadzorczych Elisabeth Stadler została wybrana na Przewodniczącą Rady Nadzorczej VIG Polska Sp. z o.o. oraz na Zastępcę Przewodniczącego rad nadzorczych pozostałych spółek, w których funkcje Przewodniczącego sprawuje Franz Fuchs.

     Powołanie Elisabeth Stadler w skład Rady Nadzorczej Compensy majątkowej nastąpi w dniu 29.04.2016r. podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki.

     Elisabeth Stadler od dnia 01.01.2016 pełni funkcję Prezesa Zarządu Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe. W Zarządzie koncernu VIG odpowiada między innymi  za strategię, rozwój biznesu, komunikację, marketing i HR. Ponadto Elisabeth Stadler nadzoruje operacje grupy w Austrii i w Czechach.

     –      Serdecznie witam Panią Elisabeth Stadler w gronie członków rad nadzorczych spółek VIG w Polsce. Cieszę się, że Pani Stadler wniesie w prace rad nadzorczych grupy VIG w Polsce swoje wieloletnie doświadczenie zdobyte m.in. w Austrii oraz na rynkach CEE – komentuje Franz Fuchs, Dyrektor Generalny VIG Polska.

     ***

     Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach. Jest to koncern o długiej tradycji, posiadający mocne marki i przykładający dużą wagę do bliskości z klientem. VIG opiera swoją działalność na fundamencie190-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeń. Vienna Insurance Group z ok. 23 tysiącami pracowników jest bezsprzecznym liderem na kluczowych rynkach koncernu i dzięki temu posiada doskonałą pozycję rynkową umożliwiającą wykorzystanie długofalowych szans wzrostu w regionie zamieszkiwanym przez 180 mln ludzi. Notowana na giełdzie Vienna Insurance Group jest firmą o najwyższym ratingu z wszystkich spółek głównego indeksu ATX giełdy wiedeńskiej; akcje VIG notowane są także na giełdzie w Pradze.

     Kontakt dla mediów:

     Tomasz Borowski

     tel. (22) 501 60 38

     e-mail: tomasz.borowski@vig-polska.pl

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large