• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     wróć


     Ruszyła kampania świąteczna Compensy – NIEzwykłe Święta

     16 grudnia rozpoczęła się kampania Compensy, której myślą przewodnią jest stworzenie wyjątkowej świątecznej atmosfery w roku, w którym wszystko jest trochę na przekór. Kampania realizowana jest wielokanałowo poprzez Facebook, Instagram, Google oraz YouTube. W jej ramach Compensa proponuje odbiorcom spot video, konkurs, a także clipy ASMR.

     Kończący się rok 2020 zdominowany został przez pandemię, która wpłynie także na to, jak spędzimy Święta Bożego Narodzenia. W swoim spocie kampanijnym Compensa podpowiada jak sprawić, by Święta były bezpieczne i, mimo swojej inności, piękne. Sposób na to wbrew pozorom jest prosty – wystarczy trochę odpuścić i postawić na to, co ważne. Ten rok był stresujący może więc zamiast angażować się w przedświąteczną gonitwę spróbować trochę odpocząć? A skoro nie możemy spotkać się w większym gronie, prezenty wysłać kurierem i wspólnie odpakować na spotkaniu online? Nie musi być perfekcyjnie. Niech NIEzwykłe Święta będą pełne pięknych wartych zapamiętania momentów.

     W tym roku okazywaliśmy sobie wsparcie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Byliśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i za drugiego człowieka. Liczyła się bliskość okazana na odległość. Odbiorcom naszej kampanii chcemy podarować trochę ciepłych chwil, zatrzymania i refleksji, zanurzonych w magicznej świątecznej atmosferze – mówi Karolina Tworzydło, Dyrektor Biura Marketingu, CRM i PR w Compensa TU SA Vienna Insurance Group.

     Obok pełnego ciepłych emocji clipu świątecznego, Compensa zorganizowała konkurs
     z atrakcyjnymi nagrodami (laptop, vouchery Empik). Zadanie-wyzwanie oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na dedykowanym kampanii landing page’u https://niezwykleswieta.pl. Chcąc podarować odbiorcom odrobinę spokoju, Compensa stworzyła również clipy ASMR (autonomous sensory meridian response), czyli uspokajające
     i kojące dźwięki kojarzące się ze świąteczną, zimową atmosferą (np. dźwięk palącego się
     w kominku drewna czy skrzypiącego pod nogami śniegu). Wszystko w świątecznym klimacie, z życzeniami wielu wyjątkowych momentów.

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large