• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     14-12-2021

     Świąteczne działania charytatywne Compensy

     Pracownicy Compensy dołączyli do Szlachetnej Paczki w ramach corocznych, świątecznych akcji charytatywnych. Udział w grudniowych działaniach pomocowych, podobnie jak w roku ubiegłym, Compensa zaproponowała także partnerom biznesowym – poprzez świąteczną kartkę online, która umożliwia finansowe wsparcie wybranej fundacji.

     Świąteczne pomaganie to już w Compensie tradycja. To co się zmienia, a właściwie zwiększa, to liczba osób, które chcą pomagać potrzebującym rodzinom. W tym roku w organizacji Szlachetnej Paczki udział wzięło ponad 250 osób z Compensy, zarówno z Centrali jak i z Oddziałów, które wspólnie zaopiekowały rodziny w potrzebie. Wolontariusze zaangażowali się w działania związane z zakupami, pakowaniem i dostarczaniem prezentów. Choć fundatorem większości paczek była Compensa, wielu pracowników zdecydowało się także na sfinansowanie potrzebnych rzeczy we własnym zakresie.

     Grudzień to miesiąc, w którym szczególnie chcielibyśmy, aby wszyscy mogli spełnić swoje czasem bardzo proste marzenia. W niektórych rodzinach to para nowych butów, czy ciepła kurtka, gdzie indziej to produkty żywnościowe czy środki czystości. Chcemy być z ludźmi, którzy z różnych względów potrzebują naszej pomocy. To dla nich angażujemy się w świąteczne działania. I tym, co zawsze napawa mnie ogromną dumą, a także wzruszeniem, jest zaangażowanie naszych Wolontariuszy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych – mówi Artur Borowiński, Prezes Zarządu Compensa TU SA Vienna Insurance Group oraz Compensa TU na Życie SA Vienna Insurance Group.

     Compensa zaprosiła do akcji charytatywnej również swoich partnerów biznesowych. Tak jak w ubiegłym roku każdy adresat kartki świątecznej online może zadecydować o wsparciu wybranej przez siebie fundacji. W ten sposób 3 organizacje otrzymają od Compensy wsparcie finansowe.

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large