• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

     wróć


     Trzecie miejsce w konkursie Gazety Bankowej „Lider 2019” dla Compensy

     Compensa TU SA Vienna Insurance Group zdobyła III miejsce w technologicznym konkursie Gazety Bankowej Lider 2019. Nagroda została przyznana za wdrożenie kompleksowego rozwiązania oferującego klientom możliwość samodzielnej cyfrowej likwidacji szkód.

     Compensa zajęła trzecie miejsce w technologicznym konkursie Gazety Bankowej Lider 2019, w kategorii „Ubezpieczenia i inne instytucje finansowe”. Towarzystwo zostało wyróżnione za stworzenie kompleksowego rozwiązania do cyfrowej likwidacji szkód, dzięki któremu klient ma dostęp do szerokiego wachlarza narzędzi do samodzielnej likwidacji. Wśród nich znalazła się automatyzacja wyboru ścieżki likwidacji oparta na technologii AI, aplikacja do samodzielnej likwidacji szkód, wraz z unikatowym rozwiązaniem pozwalającym na wycenę ruchomości domowych, oraz aplikacja do prowadzenia videoinspekcji i fotoinspekcji przez rzeczoznawców. 

     III miejsce w konkursie Lider 2019 to kolejne wyróżnienie przyznane za nasze kompleksowe rozwiązanie do cyfrowej likwidacji szkód. Mamy świadomość, że szybkie przejście przez cały proces likwidacji ma dla klientów bardzo duże znaczenie. Dlatego staramy się, by stał on się dla osoby poszkodowanej jak najbardziej przyjazny. Cieszę się, że nasze działania są dostrzegane i doceniane, i dziękuję całemu zespołowi, bez którego wdrożenie tych innowacji nie byłoby możliwe – komentuje Rafał Mosionek, Zastępca Prezesa Zarządu Compensy, odpowiedzialny w firmie m.in. za obszar likwidacji szkód.

     Wdrożone rozwiązania miały w założeniu odpowiadać na technologiczne przyzwyczajenia klientów i skracać czas obsługi zgłoszeń. Obecnie sprawdzają się także w nowej sytuacji. Eliminują bowiem konieczność bezpośredniego spotkania z drugim człowiekiem, co w czasie epidemii koronawirusa okazało się być bardzo istotne. W czasie funkcjonujących obostrzeń największą popularnością cieszyły się zdalne oględziny – z tej możliwości korzystało nawet 70% klientów. Klienci decydowali się także częściej na wybór pozostałych narzędzi do samodzielnej i zdalnej likwidacji. W zależności od rodzaju ubezpieczenia, z rozwiązań tych korzystało od 20% do nawet 40% osób.

      

     Contrast icon
     Font size icon
     • Font size defualt
     • Font size large
     • Font size extra large