• Wybór ubezpieczonych
 • Wybór ubezpieczenia
 • Wybór zakresu
Kogo chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Moje dobra
Pracowników firmy
Siebie
Siebie i bliskich
Co chcesz ubezpieczyć?

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Podróż
Zdrowie i życie
Wybierz zakres ubezpieczenia do: Zdrowie i życie

Możesz wybrać kilka ubezpieczeń

Konsultacje medyczne
Opieka ginekologiczna
Rehabilitacja
Świadczenie operacyjne
Wizyty domowe
Zasiłek szpitalny
Polecane ubezpieczenie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

Co chcesz ubezpieczyć?

Zdrowie i życie

  Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

  Kiedy możemy do Ciebie zadzwonić?

  Data

  Godzina

  8:00 - 11:0011:00 - 13:0013:00 - 15:0015:00 - 18:00

  Twoje dane

  Zgoda

  Oświadczenie

   Naruszenia

    Opinie i sugestie

    Dane kontatkowe

     Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB. Dopuszczalny format: .jpg, .png, .bmp, .doc, docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .ppe, .pdf, .xps, .txt, .rtf.

      W czym możemy pomóc?

      Twoje dane

      Zgody i oświadczenie

      wróć


      VIG Ekspert rozszerza zakres działalności o obsługę roszczeń życiowych

      W dniu 01.11.2015 r. do grona członków Spółdzielni VIG Ekspert dołączyły spółki: Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group oraz Polisa-Życie TU S.A. Vienna Insurance Group.

      W rezultacie powyższych zmian oraz ze względu na wygaśnięcie członkowstwa Benefia TU S.A. Vienna Insurance Group w VIG Ekspert w wyniku fuzji z Compensą majątkową, w strukturze członków Spółdzielni obecne są następujące polskie spółki grupy VIG: Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group, InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group  oraz Polisa-Życie TU S.A. Vienna Insurance Group.

      W wyniku poszerzenia grona członków Spółdzielni, od dnia 01.11.2015 r. VIG Ekspert prowadzi dla Compensy Życie obsługę roszczeń z ubezpieczeń grupowych oraz dla Polisy Życie obsługę roszczeń z ubezpieczeń na życie. Skupienie tej funkcji w ramach wspólnej jednostki organizacyjnej VIG Ekspert pozwoli na wprowadzenie szeregu usprawnień w procesie obsługi roszczeń życiowych powyższych spółek, a także na wprowadzenie nowych rozwiązań polegających na standaryzacji procesów na poziomie grupy VIG.

      Poszerzenie udziałowców VIG Ekspert o dwa nowe podmioty ma na celu jeszcze lepsze wykorzystanie wysokich umiejętności pracowników poszczególnych spółek VIG w obszarze likwidacji szkód oraz obsługi roszczeń i jest kolejnym krokiem mającym na celu kompleksową optymalizację procesu likwidacji szkód i obsługi roszczeń w grupie VIG Polska, z sukcesem realizowaną dotychczas w zakresie szkód majątkowychkomentuje Franz Fuchs, Dyrektor Generalny VIG Polska.

      ***

         

      Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach. Jest to koncern o długiej tradycji, posiadający mocne marki i przykładający dużą wagę do bliskości z klientem. VIG opiera swoją działalność na fundamencie190-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeń. Vienna Insurance Group z ok. 23 tysiącami pracowników jest bezsprzecznym liderem na kluczowych rynkach koncernu i dzięki temu posiada doskonałą pozycję rynkową umożliwiającą wykorzystanie długofalowych szans wzrostu w regionie zamieszkiwanym przez 180 mln ludzi. Notowana na giełdzie Vienna Insurance Group jest firmą o najwyższym ratingu z wszystkich spółek głównego indeksu ATX giełdy wiedeńskiej; akcje VIG notowane są także na giełdzie w Pradze.

       

       

       

      Kontakt dla mediów:

      Tomasz Borowski

      tel. (22) 501 60 38

      e-mail: tomasz.borowski@vig-polska.pl

      Contrast icon
      Font size icon
      • Font size defualt
      • Font size large
      • Font size extra large